Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi idegbajos nő?

Miért van ennyi idegbajos nő?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer előfordult, hogy idegen nők viselkedtek bunkón velem az utcán, boltban, akárhol.

Az egyik esetben pl megtetszett egy farmer a boltban, letettem magam mellé egy pillanatra, a mellettem álló lány (aki végig ott volt, látta, hogy az enyém) felkapta és elviharzott vele.

Vagy előre engedtem egy lányt a mozgólépcsőn, mert gondoltam, siet. Visszafordult, elkezdett pofákat vágni, majd még a metrón is lesajnálóan bámult és unodrral forgatta a szemeit.

Szintén metró aluljáróban történt, hogy egy teltebb lány mindenkinek szándékosan nekiment, arrébb lökte őket frusztrált tekintettel. Direkt arrébb mentem, ne jöjjön már nekem, erre észrevette, elém lépett, majd szándékosan taszított rajtam egyet.

Illetve egyszer az utcán egy idősebb(50-es) nő elkezdett rám ordítozni, hogy "hé, te kr.va!" Le se esett, hogy rám kiabál, meg se fordultam. Erre odarohant hozzám, bokán akart rúgni (pont nem ért el) és üvöltötte, hogy "Hé, te kr.va, hozzád beszélek!"

Jó lehet, ő pont részeg volt/beszámíthatalan, de akkor is.


Teljesen átlagosan nézek ki, nem értem, miért néznek ki mindig maguknak


23l


2017. okt. 17. 22:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nő, mert férfiak pl még nem estek nekem indulatosan ok nélkül az utcán se szóban, se fizikailag
2017. okt. 17. 22:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtörténnek ilyen dolgok.Utána arra gondolok,hogy hány ember közlekedik mellettem és nyugodtan mennek a kutya sem szól hozzájuk,nekem meg beszólnak.En sem tudtam még eddig megfejteni,hogy miért.


Talán az arcra van irva valami, amirõl nem tudok.

2017. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem férfiként is nagyon sok rossz tapasztalatom van nőkkel. Tisztelet a kivételnek! Indokolatlan bunkóságok, hajmeresztő logikátlanságok, baromságok, hűtlenségek.
2017. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyre tobb az elmebajos ember. Szandekosan embert irtam es nem not. Mert nekem kozepkoru nokent a ferfiakkal is ugyanez a tapasztalatom.

Teged valoszinu a ferfiak azert hagynak beken (egyelore), mert meg fiatal vagy es ebbol fakadoan nyilvanvaloan jol nezel ki.

De sajnos napjainkban egyre tobb ember kattan meg. Ennek az okan lehetne ragodni orakig. Nyilvan a hatalmas elvarasok, kilatastalansag, szegenyseg, magany es az ebbol fakado frusztraltsag jatszik kozre. Regen is igy volt, de nem lehetett ennyire nyiltan bunkozni, mert a tarsadalom joval kemenyebben lepett fel ezek ellen a barmok ellen mint manapsag, amikor a hulyenek tobb joga van mint a normalisnak. Ez sajnos vilagmeretu problema napjainkban.

2017. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam ez mind a két nemnél előfordul,hogy sok rosszindulatú emberrel találkozok és felidegesít,hogy én udvarias vagyok mással,de pont az ellenkezőjét kapom vissza vagy semmit sem.

Volt,hogy előre engedtem egy 22-25év körüli férfit az ajtónál,ki is nyitottam neki az ajtót és annyit nem volt képes mondani,hogy köszönöm meg köszönök elég hangosan,hogy meghallják barátságos hangnembe az összes szomszédnak,hogy "jó napot!" vagy "Jó napot kívánok!" és a 2/3a vissza se köszön,de amikor köszönök nekik abba hagyják a beszélgetést aztán amikor látják,hogy kellő távolságba elmentem akkor kibeszélnek (általában öreg nénik).


17/l

2017. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet menstruáltak. Nekem különösen a női orvosokkal volt rossz tapasztalatom, pedig 5 országban volt "szerencsém" találkoznu velük és férfi kollégáikkal is. A férfi orvosok nemcsak emberileg voltak különbek, hanem szakmailag is. Tisztelet a kevés kivételnek. Szinte mindenből jobb szeretek férfihoz járni, a pénztárostól kezdve a zöldségesen át a tanárig. Nem ok nélkül.
2017. okt. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
velem még nők nem csináltak ilyet, ferfiak szolitottak le eddig azok vagy aprot akartak vagy hogy vegyek valamit.
2017. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkit az idegesít, akit kipécéz magának, és direkt azokra figyel, akaratlanul is.

Ha találkozol valakivel, aki ok nélkül tahó módon viselkedik Veled, valószínű egy célpont vagy a szemében, akikre allergiás.

Hogy miért? Azt csak ő tudja, de biztos nem fogja elmondani. :)

2017. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyesmi.
2017. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztalom hogy a nők bunkók 10-ből 9-szer
2017. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!