Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon izgulós vagyok alkalman...

Nagyon izgulós vagyok alkalmanként, hogy tudnám jobban kezelni ha rám tör a lámpaláz valami miatt?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek akiknek kifejezetten jót tesz a stressz, na én pont nem ilyen vagyok, minden fontos, esetleg az életem egy részét meghatározó esemény előtt borzalmasan izgulok - rossz értelemben. Sokszor van, hogy hányingerem van az idegességtől és ez gyakran kihat a teljesítményemre is, ami elég bosszantó. Főleg azoktól kérdezném, akikre szintén ez jellemző, ti hogy birkóztok meg az ilyen esetekkel, van erre valami taktika? :D
2017. okt. 18. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Pia :D
2017. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vagyok benne biztos, hogy mindig beválna, például a forgalmi vizsga előtt sem gondoltam erre a megoldásra valamiért. :D Egyéb tanács, valaki?
2017. okt. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!