Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megragadjam a lehetőséget? És...

Megragadjam a lehetőséget? És ha elrontom? Kimerjek állni a színpadra? Miért van ettől nagy lámpalázam?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól szeretek táncolni, énekelni. Diszkó és páros tánccal is felléptem már nagyon sokszor, nincs lámpalázam, mert évek óta csinálom. Most viszont van egy lehetőségem, hogy énekelhetnék egy fesztiválon. Énekkaros vagyok, így amikor a csoporttal lépünk fel nem izgulok, most viszont egyedül lennék, és félek, hogy elrontanám, vagy valami... nemtudom mit tegyek, tanácsot szeretnék kérni olyanoktól, akiknek van ilyenben tapasztalata... 15 éves vagyok, lány

2016. ápr. 24. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ezt akarod csinálni, és elég jónak tartod magad,akkor állj ki. mindenki izgul,nem vagy ezzel egyedül
2016. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó vagy benne, akkor menj. Ha nem mész, lehet, hogy később bánni fogod az elszalasztott lehetőséget. :)
2016. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez tőled függ. Mi pár napja 3-man léptünk fel, nekem ez volt az első, nekik nem. Úgy volt, hogy mindenkinek van egy szólórésze, de az előadás előtt pár nappal annyira izgultam és annyira lámpalázas voltam, hogy mindig elrontottam a ritmust, így végül elvették a szólómat. De nem zavart annyira, barátok voltak, ismerjük egymást, na meg tényleg nem ment. Remélem te nem jársz így.
2016. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én teljesen egyedül lennék 1000-1500 ember előtt.. elsőször énekelnék így, meg egyedül sem énekeltem még..
2016. ápr. 24. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol lépnél fel?
2016. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen autó-tuningos fesztiválon
2016. ápr. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!