Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelennek tűnhetek ez...

Igénytelennek tűnhetek ez alapján?

Figyelt kérdés

Sajnos egyetem mellett nem tudok annyi munkát vàllalni, hogy ugyanúgy ruhàzni tudjam magam, mint azok a csoporttársaim, akik szülőkkel élnek/támogatják őket a szüleik anyagilag.

Ugyan nem egyedül élek, hanem a párommal, de mindketten csak diákmunkàn vagyunk, örülünk, hogy magunkat fenn sikerül tartani.

Szóval, ruháim nem nagyon vannak, ami igen, az is inkàbb olcsóbb, egyszerűbb.

4 pulcsim és 3 farmerem, meg 4-5 pólóm van. Ill egy àtmeneti parka kabát meg két sàl. Rendes télikabàtom gimnazista koromban volt utoljára, de az azóta àtment rongyba, mert màr akkor is rossz állapotú volt (használt) amikor kaptam.

Amugy mindig tiszta vagyok, a higéniàval nincs gond, sminkelni is szoktam. Csak hàt, nagyon làtszik, hogy szegény vagyok.


(Külföldön élek, itt nincs turi)


2017. okt. 19. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs ezzel gond, lesz sokkal jobb is ennél!
2017. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy igénytelen.A belső számit igazán, nem a külső.Sokan kivülről csillognak,belülről üresek,csak felszines nagyzolós dolgokról lehet velük beszélni.Ez nagyobb igényteleneség-lelki igénytelenség.
2017. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt a kevés ruhádat kombinálod össze vissza, akkor az embereknek fel se tűnik, hogy nincs sok ruhád. Nem hinném, hogy naptárt vezetnek az ismerőseid, hogy melyik nap melyik ruhádat vetted fel :) Mindig voltak és mindig lesznek is olyan diákok mint te, meg olyanok is, akiket a családja pumpál pénzzel és mindent megkaphatnak..neked jobban meg kell küzdened mindenért, de annál jobban lehet becsülni téged, ha eléred a célodat. Ha meg valaki lenéz téged mert nincs sok ruhád (de egyébként tiszta ruhában jársz és te magad is tiszta ápolt vagy) akkor az csak egy felszínes ember lehet, akinek a véleményére én semmit nem adnék. Szóval nyugi
2017. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ezt az tudná megmondani, aki lát, de az is erősen függ az egyéni értékrendtől.
2017. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
A beképzelt csajokkal ne foglalkozz, a pasikat meg ugyse a ruhád érdekli :D
2017. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tiszta vagy és ápolt, nincs ezzel semmi baj.

A sznobok meg le vannak sz@rva.


Azért bugyikát s zoknikát spórolj össze;)

2017. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
73%
Ugyanez volt velem is, biztosan volt aki lenézett de az nyugodtan bekaphatta. A lényeg hogy tiszták legyetek, mossátok a ruháitokat és ennyi. Akinek nem tetszel, majd nem néz.
2017. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, én pl kb egy évszakban 3 szett ruhát használok, egy sulis, egy itthoni, illetve egy ünnepi, mindössze meg kell oldani, hogy mindig legyen idő mosni/megszáradni, és pipa. Aztán hogy ki mit gondol nem érdekel.
2017. okt. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, az egyetemen a legszebb mosolya, és a legragyogóbb kisugárzása egy hozzád hasonlóan nagyon egyszerűen öltözködő lánynak volt. Még ma is gyakran eszembe jut, hogy mennyire irígyeltük a fiúját :-)
2017. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!