Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vezetéknevem miatt (is)...

A vezetéknevem miatt (is) Queen-es sapkát hordok beképzeltnek tünhetek?

Figyelt kérdés

Király a vezetéknevem és nagyon sokáig szégyelltem magam miatta. Legfőképp azért mert általánosban nagyon sokat csúfolódtak velem emiatt, csúnyának éreztem és rosszul esett.

Mára már megbékéltem és semmi rosszat nem látok benne. Találam egy Queen feliratos sapkát és gondoltam megveszem magamnak, külön a nevem miatt is tetszett, és arra gondoltam igy a páromnak is vehetnék King-eset, neki tetszene. Igy együtt nem is lenne fura ha hordanánk, van egy csomó hasonló feliratú pulcsi pároknak, de igy a nevem miatt még humorosabbnak tünhet hogy azt hordjuk.

Viszont ha egyedül is azt hordom, nem fognak beképzeltnek nézni? Mert végülis nem nagyzolásból hordanám,hogy hú nézzétek én vagyok a királynő... a nevem miatt érzem kicsit találóbbnak és humorosnak, közelebb áll hozzám mint bármilyen már feliratú.

Mit gondoltok?


2017. febr. 1. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem szánalmasak ezek a páros viseletek, de a ti dolgotok (és nem, nem azért írom, mert irigykedek, van párom)
2017. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krukutyán Levente válasza:
77%
Azt, hogy irigylem a gondjaidat.
2017. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát én nem barátkoznék ilyen lánnyal :)

22/L

2017. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem gondolnék semmit.Hordjad.
2017. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs ebben semmi gaz. Hacsak nem csucsorito flegma fejjel vonulsz a Queen feliratu sapkadban, nekem nem az lenne az elso gondolatom, hogy de bekepzelt lany :D Ez csak egy felirat.
2017. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Ez is te voltál?

"Arra gondoltam,hogy ha már úgy is ez a nevem,használjam ki.Mért ne élvezhetném és lehetnék egyedibb vele..arra gondoltam,hogy ha már úgy is Király,akkor veszek magamnak korona alakú gyűrűt, fülbevalót, esetleg olyan karkötőt, vagy king-es pulcsit és hasonló dolgokat."


Így azért túlzásnak érzem egy picit...

2017. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt nem én irtam :D akkor van egy sorstársam:))
2017. febr. 1. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj. Te megtaláltad a pozitívumot a nevedben annak ellenére,hogy régen nem szeretted.

Bátran hordd, így tényleg egyedi lehetsz.

2017. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!