Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a radikális...

Mi a véleményetek a radikális őszinteségről?

Figyelt kérdés
Én szeretem,ha őszinték velem az emberek,csak sajnos a körülöttem lévők nem kezelik jól a kritikát,így ha teljesen őszinte lennék velük,akkor megbántanám őket. Mit gondoltok,jobb néha ferdíteni a dolgokon?

2017. okt. 19. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom az őszinteséggel, se a radikális őszinteséggel. A bajom azzal van amikor valaki bunkó paraszt és megpróbálja azzal lepezni hogy " én nem bunkó vagyok csak őszinte, lol"
2017. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Van különbség az őszinteség meg a "bunkó paraszt módjára mindenkinek beolvasok, mert én egy őszinte ember vagyok" :DDD
2017. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

előző kettőnek igaza van

a másik amit észrevettem, hogy az magukat ártalmatlanul őszintének hívő beolvasó emberek egyáltalán nem bírják, ha őket kritizálják

2017. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
S ti mennyire vagytok őszinték másokkal? Kikkel s mikor? Mert gondolom van mikor helyzet/személy függő is a dolog.
2017. okt. 19. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs értelme az emberek nagy része nem változik pl:dohányzás drága káros mégis megveszik.
2017. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van benne valami,mármint sokan nem értik meg,hogy az ember jót akar nekik.
2017. okt. 19. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked az az "őszinteség" hogy minden (szerinted) negatívumot az arcába vágsz az embereknek? Mert ez nettó tahóság.
2017. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. Gond nélkül megdicsérem,vagy elmondom a pozitív véleményemet az adott személyről,viszont a negatív véleményemet/tulajdonságait nem igazán hangoztatom,mert egyes emberek megsértődnek.
2017. okt. 19. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki full őszinte, az maga alatt vágja a fát. Nem azt mondom, hogy kamuzni kell folyamatosan, de nem is szabad full kitárulkozni.
2017. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg esetben ez a "jószándékúan mondom" is óriási önámítás. Akkor legyél őszinte, amikor magadban összehasonlítod, mit érzel akkor, amikor megajándékozod baráti, igaz szavaiddal azt, aki garantáltan szétesik tőlük egy másodperc alatt, és mit érzel akkor, amikor befogod és próbálsz a valóságra koncentrálni, kideríteni a TÉGED zavaró tettei, tulajdonságai mögötti valódi mozgatóerőket, és talán arra is rájössz, hogy NEKED mi hiányzik valójában, amit kétségbeesetten pótolsz ezzel a tényleg soha nem működő megmondóember szereppel. Kitartóan, annak ellenére is, hogy a hatás pont az ellentéte annak, amit próbálsz magaddal elhitetni, hogy szeretnél.
2017. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!