Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi akik a huszas éveink...

Mi akik a huszas éveink elején járunk, mi még egy elég meghatározó részben tényleg gyerekek vagyunk? F

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Viszonyítás kérdése. Senki nem tartja magát gyereknek, de visszatekintve annak tarthatja múltbeli önmagát kortól függetlenül.
2017. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos dolgokban még igen. Főleg azok, kik még nem tartják el önállóan magukat.
2017. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudod, egy 21 éves ember aki jó esetben 2 éve végzett az érettségivel és egyetemre megy, kb 24 éves koráig tuti nem tartja el magát. Tudod, vicces és fájdalmas olvasni, hogy az a bajuk egyeseknek hogy huszon 1-2 éves fiatalok nem dolgoznak még. NEM B*ZMEG MERT TANULNAK.
2017. okt. 20. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Amíg olyan a mentalitasod, mint egy hisztis, de dacos 16 évesnek, addig ja, gyerek vagy.
2017. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett rengetegen dolgoznak mert a szülők nem tartják el.
2017. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, én nagyobb részben érzem magam felnőttnek, mint gyereknek, pedig egyetemista vagyok és nem dolgozom... Visszatekintve sokkal komolyabb vagyok, mint akár 2-3 éve voltam. Nem vagyok kevésbé felnőtt attól, hogy nem dolgozom, ha dolgoznék, lelkileg ugyanilyen lennék, csak nem egyetemre, hanem a munkahelyemre járnék be minden nap.
2017. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem gyerek csak pályakezdő..


én pl most megyek majd egyetemre (nem itthon, online) mert 18 éves kortól eddig tartott mire másra tudtam bízni a vállalkozásaimat...nem érzem magam gyereknek pedig sokszor jó lenne


24

2017. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, dolgozol, tanulsz, eltartod, vagy nem magad. Az élettapasztalat kevés még. Ez meg korfüggő.

Ettől függetlenül, úgy érzi az ember, felnőtt, mindenbe tud jól dönteni, de nem. Később, vissza tekintve, már látja az ember, ez sem, az sem volt jó döntés.

2017. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!