Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik bírják nézni a csonkításo...

Akik bírják nézni a csonkításokat, kínzásokat, azok normálisak? (akár élőben, akár filmben)

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm imádja a horror filmeket, néha komolyan megijedek, hogyan bírja végignézni a legbetegebbeket is és ÉLVEZI!
2017. okt. 21. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi erővel szerinted egy sebész nem normális ? Ők rengeteg csonkított, megkínzott emberrel találkoznak.
2017. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Sőt, ők maguk is amputálnak.
2017. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem ettől függ hogy ki normális és ki nem.
2017. okt. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
92%
A kettő nem ugyanaz, hogy valaki a horror filmet néz vagy valódi csonkításokat stb. Első esetben tudja, hogy nem valódi.
2017. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem van benne jócskán elfojtott agresszió.

Az pedig nagyon nem mindegy - ha már sebészhez hasonlították - hogy segítő vagy ártó szándékkal történik. Én speciel nem szeretnék olyan ismerőst/barátot, aki örömmel nézi mások kínszenvedését, még ha csak (horror)film is.

2017. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha csak filmen nézi, akkor az egyfajta feszültséglevezetés. Mindaddig rendben van, amíg a valóságban nem alkalmazza. Ha megcsinálja, élvezi valaki a valóságban is, akkor tuti hibás a bekábelezése az agyában, vagy olyan trauma, esemény érte valamikor, ami miatt erre izgul, bár nem minden esetben.

Engem a női agresszió mibenléte érdekel, mégsem volt nővel bunyóm vagy valami hasonló.

2017. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
hogy jon ide a sebész?? ő elviseli a látvanyt nem lesz rosszul tole de nem elvezi es sose kinozna embereket hanem inkabb segit rajtuk, es igen kerdezo az ilyen ember beteg aki az ilyet elvezettel nezi.
2017. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit a filmekben mutogatnak azok valójában semmik, sokkal durvább dolgokat lehet találni az interneten.


Amúgy meg olyan dolog, engem sem tudnak felkavarni az ilyen dolgok, nem élek mesevilágban, tudom miből áll egy ember, mi van benne, és hogy néz ki ha épp ez vagy az történik vele. Nincs ebben semmi felfoghatatlan dolog.

2017. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!