Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki rajtam kívül,...

Van itt valaki rajtam kívül, aki szerint elszomorító, hogy a legtöbb ember az alapján ítéli meg a többi embert, hogy mit értek el az életükben (mennyi pénzük van) ahelyett, hogy milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze.

Ez sajnos igaz.

Külső, genetikai adottságok, pénz, szerencse.

Ezek alapján ítélkeznek, ez a vonzó.....

A normális embereknek van reális értékrendjük,nem sztereotípiák és beképzelt fantázia világ szerint gondolkodnak.

2017. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Engem az szomorít el, hogy ha kapcsolatba kerülök egy olyan emberrel, aki semmit nem ért el az életben, és a hónap vegére nincs pénze, akkor lehet barmilyen személyisege, de általaban odaig nem jutunk, mert a beszelgetésunk 99%-ban az ő panaszkodasa, hogy milyen xar elete van, es hogy nincs semmie..... azon kivul a masik ember nem erdekli.... es igen tudom ne altalanositsak, mert nem mindenki ilyen, de en csak ilyennel találkoztam.
2017. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2:

Ez pont azért van, mert a többi ember az alapján ítéli meg őt, hogy nem ért el sok mindent az életben (nincs pénze), és nem jön neki elhinni, hogy te nem vagy ilyen.

2017. okt. 21. 15:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha erre figyelsz milyen èrzèseid vannak ès mit tapasztalsz? Csak kèrdem. Ja meg mèg egy kèrdès: Akkor?
2017. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem étem, hogy a második kérdés mire akar irányulni, utolsó.
2017. okt. 21. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ezzel vagy elfoglalva, ha erre figyelsz, ezt fogod látni mindenben. A kèrdès az, hogy meddig kínzod magad az erre való fókusszal? Mièrt nem keresed meg annak bizonyítèkait, hogy jó èleted van ès figyelsz arra, hogy jó èleted van? Elvègre így ezt gyarapítod.
2017. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, engem is elszomorít. Sajna ezen már nehezen lehet változtatni, mert ezt követeli ez a világ, a gátlástalanságot.
2017. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
áá neeem, te vagy az egyetlen! minden más ember a pénzre megy!
2017. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8:

Úgy írtam ki a kérdést, hogy Van ITT valaki rajtam kívül...? és az itt alatt azt értettem, hogy ezen az oldalon, és ezen az oldalon simán lehetett volna, hogy ezt csak én tartom itt elszomorítónak, mivek az emberiségnek elég kis része ír csak erre az oldalra.

2017. okt. 21. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
jól van na csak vicceltem D:
2017. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!