Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért csinálhatnak...

Lányok miért csinálhatnak dolgokat magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés

Miért tehetnek olyan dolgokat, amire ők azt mondják hogy nem kell magyarázkodniuk, meg nekik azt lehet, meg ők meg tehetik. S ha számon kérik tőlük teljesen kivannak akadva, vagy abszolút de nem is értik hogy ez miért baj..

Férfiaknál ugyanez, csak férfi mindent meg kell hogy magyarázzon, mert ő felfl mindenért. Ha ő is ugyan ezt csinálja, akkor mindenki kiutálja a férfit, meg lenézi. Szerintem ez egy hatalmas nagy társadalmi probléma. Nőknek elnézni dolgokat, férfiaknál meg egyenesen kérdőre vonni az egészet


2016. dec. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert lányok vagyunk😚😚😚😚😘
2016. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Mert facebookon terjeng egy olyan idézet, hogy egy nőt nem megérteni, hanem szeretni kell..:) És ők ezt komolyan is gondolják(egyébként igaz az idézet), csak sajnos minden helyzetben elvárják ezt még akkor is amikor egyébként ku**ra nem érdemlik meg, és ha nem kapják meg akkor hiszti van.
2016. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ebből az egészből kiindúlva csak azt az egyetlen egy dolgot tartom szánalmasan ocsmánynak mikor nők visszaélnek helyzetükkel, direkt rájátszva szivatva. Pl hasonlatban egy úgy néz ki hogy nekem sok pénzem van mert örököltem mondjuk, és egy szegény ember mellett elmegyek és röhögök rajta és számon kérem hogy Háát neki miért nincs pénze??. Vagy úgy szivatni hogy veszek luxus dolgokat és elmegyek a szegény ember előtt és mondom neki hogy Láátod ezt.. neked mikor lesz ilyened?. Na sok nő pont igy él vissza ezzel. (tapasztalat)
2016. dec. 13. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondj már konkrét példákat. :D
2016. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Példa, minek? hogy kimagyarázzátok, 5x átforgassátok.
2016. dec. 13. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a bombanős, valld csak be
2016. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan érdekel: Miért írsz ki ennyi gagyi kérdést? Menj oda pár nőhöz és kérdezd meg őket. Az összes sztorid csak rád vonatkozik. Ha többet nézel el a nőknek, akkor miért rájuk mutogatsz? Ha engem átver egy csaj, akkor utána nem foglalkozok vele. Ha átver egy srác, ugyanez a helyzet.
2016. dec. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lányok miért csinálhatnak dolgokat magyarázat nélkül?"

"Példa, minek?"

Te lány vagy?

2016. dec. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!