Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől még lehet szerelmes belém?

Ettől még lehet szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, elég nehezen nyílik meg és mutat ki bármit is. Ezt mondta is.

Sosem ölel meg magától, azt mondja, neki erre nem nagyon van szüksége. Akkor bújik hozzám, mikor én megyek oda. Sosem mondja ki azt, hogy szeret. Mikor összejöttünk, akkor azt mondta, hogy belém szeretett. Nem sok időt töltünk együtt, de néha úgy érzem, ő annyira nem is vágyik többre. Nekem ez viszont kicsit kevés, és több törődésre vágyom.

Mikor összevesztünk, akkor éreztem egyedül, hogy nem akar elveszíteni, akkor szerelmének hívott meg könyörgött kb, hogy bocsássak meg, nem történt nagy dolog, nem csalt meg meg semmi ilYesmi, csúnyán beszélt velem főként.

Sokszor leszólt azért, amilyen vagyok. Például sokszor csinálok gyerekesebb dolgokat VICCBŐL, ő meg teljesen komolyan gondolja és közli, hogy ez milyen gáz volt...

Várjak még egy kicsit,

hátha idővel jobban megnyílik és változik, vagy szakítsak vele?

Én 22 vagyok, ő 24.


2017. okt. 23. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor zsák a foltját; elég sérültek lehettek mind a ketten. Gratulálok! :D
2017. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, az attól függ, hogy kinek mi a sérült. Ha az a normális, amit a birkák annak tartanak, akkor igen, ,,sérültek" vagyunk.
2017. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!