Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sajnálni kell,...

Szerintetek sajnálni kell, megértőnek kell lenni az ilyen nővel szemeben?

Figyelt kérdés

Van egy nő,aki iskolázott,viszonylag szorgalmas,de azért nagyon szereti a vagyont,és a pénzt.

Történt régen,a 90-es években,hogy ez a nő összejött egy nála 13 évvel idősebb pasival,aki egy állami vállalat jó pozíciójában dolgozott,tehát volt pénz rendesen különböző forrásokból,amerikai kocsi,meg ilyenek...

Egyből indultak a nagy együttműködések,azonnal együttélés,és persze terhesség,majd gyerek,de ez szó szerint a a legrövidebb időn belül.

Időközben kiderült,hogy a pasi alkoholista,csak abban a időben visszafogott volt,illetve idegproblémái is voltak,erre Seduxent és Rivotrilt szedett.

A gyermek megszületett,majd az egyre erősödő anyagi hurokszorító,és ivászat problémák miatt szétválás lett a vége.

A Gyerek hánykolódott,amikor az anyjánál volt,akkor minden puncsolást megkapott,csakhogy lássa a gyerek,milyen jó anyucinál,amikor pedig az Apjánál volt,akkor ez fordítva.

Mindig agyoniskolázott embert akartak nevelni belőle,ezért ment a harc a két szülő között,sosem kérdezték meg a gyerektől,mi a jó neki,csak az volt a lényeg,hogy nem lesz a gyerek "malteres ember".

Ma a srác egy teljesen beteg 24 éves ember lett,teljes szociális fóbiával,semmihez nem értő,erősen dohányzó,és kábítószer rabságából (szerintem időszakosan) visszahozott ,gyakorlatilag egy teljesen társadalmilag fogyatékos ember,akinek se munkája,se jövője,semmije nincs.

Persze ami megtörtént,az megtörtént,de amikor egy ilyen nő közel a 60-hoz sajnáltatja magát,hogy milyen sok a gondja a "gyerekkel",sajnáljuk e miatt?



2017. okt. 23. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

3-assal kell egyetértenem.

Nálunk se könnyű. Apám anyám külön. Annyi különbség hogy apám csak kibszni tud velünk néha néha egy-egy random feljelentéssel vagy pletyka terjesztéssel. Jelenleg is suli mellett tolom a teljes műszakokat minden hétköznap hogy meg tudjunk lenni valahogy. Tesómnak is meg tudjuk adni amire szüksége van. Most is csak azért tudom ezt írni mert ünnep van. De ez az ünnep mikor nem tudok dolgozni is sok pénzkiesést jelent nekünk hidd el. Egyedüli dolog amit évek munkája után fel tudok mutatni az a laptop amiről írom ezt a választ. Rágom a körmöm hogy állami támogatással jutok-e be egyetemre, és ne kelljen az életemet még eladósodva kezdenem.

De le fogok diplomázni. Sose sajnáltattam magam, sose drogoztam, sose féltem a holnaptól.

És hidd el hogy nem egyedüli eset hogy valakinek rossz. Nekünk még jó mert anyámmal közösen fenn tudjuk tartani a lakást, meg meg tudjuk teremteni amire szükség van. De valakinek egymaga kell hogy gondoskodjon magáról, gyerekekről és esetleg beteg rokonról is.

2017. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ne engem sajnálj,hanem normálisan válaszolj a kérdésemre,vagy inkább ne is reagálj. "

Normálisan reagáltam, de kijavítom magam:

Azt az embert sajnálom, aki nem tudja önállóan eldönteni hogy mit gondol, és mások döntik el helyette hogy kit sajnáljon és miért.


Én sajnálom a nőt amiért annyira buta, hogy nem veszi észre saját magát és csak szenved saját maga miatt. Nem azért sajnálom, mert a gyerek nehéz teher neki. Azért sajnálom, mert annyira buta, hogy a rosszat látja csak.

És mivel annak van a legtöbb értelme, hogy szeretem a másik embert és megértő vagyok, ezért ő vele is megértő lennék ahogy mindenki mással is.

2017. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Egy családtagomról van szó,és nehezen tudok dönteni."


El akarod dönteni, hogy hogyan érezz? Nehéz lesz.

Ne gondolkozz!

Érezz!

2017. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!