Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, milyen tulajdonságokkal...

Nők, milyen tulajdonságokkal rendelkeztek azok a férfiak, akikkel képesek voltatok állandó partneretek megcsalni, esetleg meglevő párkapcsolatból kilépni?

Figyelt kérdés

Továbbá az is érdekelne, hogy hogy állt akkor az aktuális párkapcsolatotok, hány éve voltatok párkapcsolatban, jól vagy rosszul jöttetek-e ki párotokkal és hány évesek voltatok


Köszi a válaszokat!


Megj.: akinek nincs tapasztalata a témában (sosem tett ilyet), vagy csak le szeretne oltani engem a kérdésért, vagy a kommentelőket a válaszukért, légyszi ne írjon.



2017. okt. 24. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

olyan tulajdonsagokkal birt az a ferfi akivel megcsaltam az akkori parom hogy tudta hogyan kezeljen egy not az agyban

a paromnak annyi volt a szex hogy levetkoztem, megmarkolaszta a melleim, betette, elelvezett a szamban es ennyi


akivel megcsaltam megmutatta mi az hogy en is elvezem a szexet nem csak o mint ferfi

2017. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 manó1235 ***** válasza:
Én már több mint két éve voltam az akkori párommal, neki én voltam az első, és eleinte nem is akartam belemenni a kapcsolatba de aztán csak megmaradtam mellette, egy idő után már nagyon arrogáns volt fejébe szállt a dicsőség, rendszerint szidalmazott, aztán eltiltott mindentől, ide ne menj azt ne csináld, ne fbozz ne telefonálj, konkrétan kikészültem tőle, volt hogy lefogott úgy hogy lila lett a kezem, vagy hátba térdelt, bántalmazott, elhitette velem hogy úgy sem kellek majd senkinek, aztán ahogy közeledett valaki hozzám mentem vele, előtte soha nem csaltam meg senkit, és azóta sem. Csak egyszerűen kellett valaki aki mellett azt érezhettem hogy biztonságban vagyok, valaki aki figyelt rám, és nem kellett mellette attól félnem hogy megjelenik is elrángat magával stb. Utna jött a bűntudat, vissza is mentem hozzá, de aztán megint csak azt éreztem hogy menekülnöm kell abból a kapcsolatból, aztán el is hagytam életem legjobb döntése volt. Az volt az utolsó lépése mikor elmentem hozzá hogy próbáljuk megbeszélni a menthetetlent.. erre rám mászott persze én nem akartam a dolgot és csak annyit mondott hogy már erre sem vagy jó hogy meg ##ugjalak életemben nem aláztak úgy meg, eljöttem és vissza sem néztem. Aztán nem állt le, beteg módon feljárta a rokonaimat lehordott mindenfélének, odajött a munkahelyemre, követett figyelt, írogatott, hívosgatott. Majd mikor össze kerültem a mostani párommal, csak nem szállt le rólam, aztán egyszer össze találkoztak és párom elverte, megmondta neki hogy hagyjon békén és felejtsen el na azóta semmit nem hallunk róla. Én 20 voltam akkor az exem 18. 23/L
2017. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Èn 1 éve voltam férjnél de 5 éve voltunk együtt.

A volt férjemben az volt a jó, hogy egy egyszerü és rendes ember volt. Anyámék meg mindig ezt sugalták, hogy egy nönek nem kell más csak egy egyszerü rendes ember...


CSak, hogy ez iszonyat állóvíz volt. Az exem nem akart elörelépni semmi területen. Se munkában se a kapcsolatunkban nem volt motivált...


Aztán jött a nagy Ö. Már az imponált, hogy fiatal korára vezetö beosztásban volt a cégénél. Aztán az, hogy istenített mint nöt. Ès hihetetelen laza és vicces volt. Nem használta más vicceit, történetiet, hogy magára felhívja a figyelmet, mert eleve egy vicces ember. Hát úgy elsöre bele szerettem.

Most már 11 éve vagyunk együtt, és van 2 gyerekünek, de a mai napig nagyon szeretjük egymásat, rengeteget nevetek azóta is, és nem utolsó sorban a karrierje is ível felefele azóta is.


Ha vissza gondolok, az exemnél tudtam már az elején a lelkem mélyén, hogy nem ilyen emberrel akarok élni, de édesanyám eléggé negatívan kezelt engem mindig, és úgy éreztem, hogy az exemnél jobb embert úgy sem fogok kifogni, és örüljek, hogy ilyen emberrel élek. Iszonyat félemem volt, hogy egyedül maradok...

2017. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Akiért én otthagytam az egyik párom, ő nagyon laza, vicces, magabiztos ember volt, konkrétan a bugyimba dumálta magát egy szórakozóhelyen, de nem ilyen gagyi módon, ahogy sok pasi próbálkozik, elég nehéz levenni a lábamról főleg egy este alatt, szóval elég ügyesen csinálta. Két napig szexeltünk a lakásán, az egekig nyomta az önbizalmam, elkényeztetett, ágyba hozta a reggelit, a kávét, a szex is összehasonlíthatatlanul jobb volt, mint a párommal, akit akkor már hetek óta kerültem, mert nem akartam vele lefeküdni, de még megcsókolni se nagyon, és terveztem a szakítást is. Nem szerettem, nem éreztem vele jól magam, igazából csak azért nem szakítottam vele még ez előtt, mert nem akartam vele személyesen találkozni ( durván hangzik, tudom :D ), addigra már annyira nem bírtam vele egy légtérbe lenni, de telefonon meg nem akartam elintézni. Aztán ugye mikor megcsaltam, eléggé bűntudatom lett még így is, mert alapvetően lelkiismeretes és jó ember vagyok, szóval felhívtam, találkoztunk és szakítottam is vele rögtön. Kb 4-5 hónapot voltunk együtt csak, elég unalmas kapcsolatunk volt, nem csináltunk semmit, ez a másik meg elsőre is sokkal életrevalóbbnak meg érdekesebbnek tűnt, egyébként utána rájöttem, hogy tényleg az.
2017. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!