Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal korban sokat változik...

Fiatal korban sokat változik az ember? Mikorra alakul ki a végleges személyiség?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy több volt barátommal, barátnőmmel is azért ment tönkre a kapcsolatom, mert egyszerűen megváltoztak. Mások lettek a céljaik, máshogyan kezdtek el viselkedni, stb. Most főleg 14-18 közötti emberekre gondolok. Én úgy érzem, hogy semmit nem.valtoztam az évek során. Ugyan azok a célok, ugyan olyan viselkedés. Sokan változnak ebben a korban ?
2017. okt. 24. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 25-30 éves korig nagyon sokat változnak az emberek, de véglesek sosem lesznek, életük végéig vannak változások.


Egész biztos te is változtál/változol, csak magadon kevésbé veszed észre.

2017. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Világnézet alapjai azért 18 év körül kialakulnak. De szerencsére újabb tapasztalatok következtében az ember haláláig képes változni.
2017. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emberek személyisége folyamatosan változik haláluk napjáig. A tiéd is biztosan változott csak magadon kevésbé veszed észre. A barátok, új ismeretségek jönnek mennek, ez az élet természetes velejárója. Sokat tanulsz majd minden számodra fontos embertől az életben.
2020. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!