Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Művészek! Ti mit gondoltok...

Művészek! Ti mit gondoltok magatokról?

Figyelt kérdés

Mármint, milyen a stílusotok, gondolkodásban milyenek vagytok?

Mik érdekelnek titeket?


Az nagyon érdekel, hogy hogyan szoktatok öltözködni, milyen a stílusotok.

Konkrétan leírnátok, hogy miket vesztek fel? :DD



2017. okt. 26. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár önjelölt művèszt ismerek:)
2017. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasol mūvész blogokat? Vagy miért nem nézel fotókat interneten? Sokkal egyértelmūbb, mint kinézetet leírni.
2017. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


A hosszú csizma nem, de a sál, ruha, frizura viselet néha hasonlít.

2017. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tartom magam a sztereotip művésznek: nem járok fura ruhákban, nem viselkedem feltűnően, nincsenek erős politikai nézeteim, amit a műveimen keresztül akarok lenyomni mások torkán, nem érzem magam másnak, mint a többiek (legalábbis nem jobban, mint mindenki más). Egy teljesen átlagos lány vagyok, aki szeret és tud rajzolni. Úgy öltözöm, mint a korosztályom 90%-a, azokat a filmeket, sorozatokat nézem, azokat a zenéket hallgatom, mint kb mindenki körülöttem. Csak közben lerajzolok dolgokat, és ez másoknak tetszik. Ennyi. Ez vagyok én.
2017. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokban hasonlítok az előző leíráshoz, csak én férfiban. Nem érdekel engem a külső, legalábbis nem nagyon. A művészet elsősorban a lélekről szól, az önkifejezésről. (Más eset, amely kifejezetten a ruhákról szól, pl divattervezők, fodrászok.)
2017. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem művész vagyok, hanem valódi. Ezt állítják rólam a barátaim a képeim alapján.


Akinek identitása van -akár művészekről, akár civilekről beszélünk-, annak nem fontos, h ún. "stílusa" legyen. Legalábbis nem abban az értelemben, ahogy te használod a stílus kifejezést. Te a művészeket, ti. akik műveket készítenek, összetéveszted a művészkedő széplelkekkel, a művész lelkületű álmodozó, homlokukból egy tincset vissza-visszasimító túlérzékeny, bipoláris személyiségű fiatal felnőttekkel (kb. így jelenik meg a sztereotípia mostanában).


Ha az utóbbiak öltözködési szokásaikat kívánod követni, fordulj hozzájuk. Nagyon művésziesen tudnak kinézni, bármit is jelentsen az. Nagy karimájú kalaptól kezdve a szövetkabátig.


De h ne maradj válasz nélkül:

-a valóság és peremterületei érdekelnek, vmint némely metafizikai kérdések.

-a gondolkodásom leginkább multitask, ezen belül egyidejűleg logikus, intuitív, spirituális, képszerű valamint exploráló.

-az öltözködési stílusom keresetlen, időjáráshoz és alkalomhoz illő.


Nyugtass meg, 15 éves vagy.

2017. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából én nem vagyok művész, nem is akarok úgy öltözködni, én a kényelmes öltözeteket szeretem, a praktikusokat, sportosokat. :DD

Egy karaktert szeretnék rajzolni, őt ilyen művésziesebbnek gondoltam, csak a rajzlapon a gondolkodását nem nagyon tudom átadni, ezért gondoltam valami művészekre jellemző ruhákra, ilyenekre. :)

És igen, 15 vagyok!:DDD

2017. okt. 26. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hatos vagyok


Reméltem, h 15 éves vagy. Ééés bejött!


Ha mélyebben érdekel, hogyan fejezheted ki a szereplőid belső tulajdonságait külsejük megjelenítésének segítségével, ezt a 2 könyvet ajánlom:

[link]

és

[link]

valamint a grafikáról általában ezt:

[link]

ezt pedig alaposan tanulmányozd:

[link]


Jó munkát, és remélem, segítettem.

2017. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm szépen!

Némelyik oldal hasznosnak bizonyult, a többit még nem lestem meg, de folyamat alatt van. :DD

2017. okt. 31. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!