Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak szeretik, ha egy nő...

A férfiak szeretik, ha egy nő eszik?

Figyelt kérdés
Én magam is egy szégyenlös lány vagyok, nem szeretek férfiak elött enni, nem tudom miért egyszerüen szégyenlös vagyok.. ha arra kerül a sor hogy mégis férfi társasàgban kell ennem, akkor inkabb azt mondom nem vagyok éhes, vagy egy nagyon kis dolgot kérek amit gyorsan elis tudok tüntetni, mellesleg 1 orát nyammogok rajta amikor amugy 1 perc alatt betudnám tollni.. a baratnom azt mondta hogy ezen valtoztassak mert ezt utaljak a ferfiak, es most jutottam el arra a pontra hogy valóban változtatni kellene ezen és hogy téjyleg nem szeretik a férfiak? Vagy mihez vonzódnak? Már mint ezen a téren

2017. okt. 26. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha egy nőnek van étvágya, de azért magaddal ne tolj ki. Egyél nincs abba semmi, inkább éhezel? Változtass, ha jónak látod. Az pedig, hogy mások mit gondolnak ne zavarjon, azt hisznek amit akarnak.
2017. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Ha már vacsorára meghívnak és éhes is vagy, az étel is jó, társaság is az a minimum, hogy eszel-iszol.

Ha meg sokáig nyamizol, akkor legközelebb kevesebbet kapsz direkt, hogy a "desszert" hamarabb következzen:D

Az is jó, hogy így még mosogatni sem kell utánad:DDD


Egészséges mértékkel eszel és nem disznó módon, nincs azzal semmi baj bár ha puffogtatsz utána az kicsit zavaró lehet suttyomban is:D

2017. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja ezen ne aggodjaktok miutan elmentek a fiuk utanna eszek normalisan csak elottuk egyszeruen nem megy:(
2017. okt. 26. 21:09
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
nem azt szeretjük ha egy nő eszik, hanem azt nem szeretjük, ha nem eszik...
2017. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Azt nem szeretik, ha valaki elhízott, mivel a női testhez vonzódnak. Le van szarva mennyit eszel, ehetsz rengeteget is ha nem leszel elhízott.

Én soha nem néztem meg egy lányon sem hogy mennyit eszik, szerintem mások sem, a barátnőd csak beteg.

Én speciel örülök ha a lány nem hal éhen, és nem esik össze az éhségtől, szerintem a többi fiú is így van vele.

2017. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha vékony vagy, akkor egyél nyugodtan, de ha 80+, akkor inkább kérj salátát
2017. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs abban semmi. Van olyan ember aki nem szokott enni? A dohányozás meg a részegeskedés már inkább zavar.
2017. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar, amíg nem az én részemet eszi. Mellesleg én is hasonló cipőben járok és veled ellentétben fiú vagyok. :D Bár az is igaz, hogy nem vagyok nagy evő.
2017. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Szeretek enni, és semmi problémám nincs azzal, ha más is eszik. Sőt. Egy titkos vágyam, hogy egyszer úgy szexeljek egy nővel, hogy ő közben nasizik. :P
2017. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
"bármit teszel az úgy lészen"
2017. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!