Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak szeretik ha egy nő...

A férfiak szeretik ha egy nő szókimondó?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

nem igazán.

legfeljebb akkor ha mondjuk épp felcsípem valahol,egyértelművé teszem hogy dugni akarok és erre őszintén bevallja,hogy bizony ő is,úgyhogy mehetünk.

de ez nem is szókimondás,hanem inkább felesleges játszma mentesség.

2016. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szókimondó lehet, csak ne olyan módon, hogy mindig önmagának adjon igazat.
2016. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Általánosítás.

Logikus emberek szeretik.

2016. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tipikusan olyan ember vagyok, hogy ami a szívemen, az a számon.

A végletekig is őszinte tudok lenni, nem játszmázom, nem jópofizom annak, akit nem szeretek, nem építek érdek kapcsolatokat.

Igyekszem nem bunkó lenni, és megsérteni másokat, de néha azért előfordul, hogy sikerül.

Nem volt eddig ezzel pasiknak baja, a jelenlegi páromat ez fogta meg bennem :)

21/L

2016. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Szeretem igen, mert én sem szoktam kertelni meg felesleges köröket futni ha tudom mit akarok. Szóval szerintem ez egy jó tulajdonság.
2016. febr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez szerintem általánosságban nem mondható el a férfiakról...


én pl túl őszinte vagyok, persze próbálom nem bántóan megfogalmazni a dolgokat, de kimondom ha kell...

én nem csak egy nőtől, hanem mindenkitől azt várom, hogy elmondja, ha problémája van, vagy ha épp tetszik valami, vagy a véleményét, ha mérvadó 1-1 dologban...


22F

2016. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretem.

A "túl őszinte" valahol párhuzamban van a bunkósággal, ilyenkor az illető nem néz semmit, átgázol mindenkin, és mondja véleményét. És mivel mindenkinek van sajátja is, legjobb, ha nem tárjuk ezt fel.

A túl szókimondó emberek is azért lettek olyanok, amilyenek, vagyis: sosem volt konfliktusuk ebből, ezért megtehetik. Általában ezek olyan nők, akiknek a kegyeiért harcolnak, és gyerekkorukban sem koppintottak az orrukra semmiért. Később ezek az emberek nagyon terhesek lesznek a környezetük számára.


De a sumák emberek se jobbak, akik nem szólnak semmit, csak úgy vannak, és figyelnek. Aztán amikor lépni kellene, akkor nagy nehezen kinyögnek olyat, ami borítja az egész rendszert.


Korrektnek kell lenni, mindenben, párkapcsolatokban, üzletben, az életben bárhol.

2016. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak ha oda-vissza megy a dolog.
2016. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!