Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak szeretik, ha egy nő...

A férfiak szeretik, ha egy nő eszik?

Figyelt kérdés
Én magam is egy szégyenlös lány vagyok, nem szeretek férfiak elött enni, nem tudom miért egyszerüen szégyenlös vagyok.. ha arra kerül a sor hogy mégis férfi társasàgban kell ennem, akkor inkabb azt mondom nem vagyok éhes, vagy egy nagyon kis dolgot kérek amit gyorsan elis tudok tüntetni, mellesleg 1 orát nyammogok rajta amikor amugy 1 perc alatt betudnám tollni.. a baratnom azt mondta hogy ezen valtoztassak mert ezt utaljak a ferfiak, es most jutottam el arra a pontra hogy valóban változtatni kellene ezen és hogy téjyleg nem szeretik a férfiak? Vagy mihez vonzódnak? Már mint ezen a téren

2017. okt. 26. 20:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szoval szerintetek akin van egy kis suly felesleg mar ne is egyen? Tisztelet a kivetelnek, de milyen emberek vagytok ti akik igy gondoljatok? Most miert ne ehetne ha ö ugy érzi jol magat? Egyen csak amennyi jol esik neki..

kivancsi lennek ha kicsit meghíznátok ès nyilvanosan ennètek, ès kozbe valaki beszolna hogy inkabb salátázz... gondolkozzatok mar kicsit

2017. okt. 26. 23:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek veled. Nekem sokkal inkább nem tetszik, hogy nem tudsz írni, minthogy sokat eszel.

A barátod biztos ezt szokta énekelni. :D https://www.youtube.com/watch?v=Zz1IPGP7ff0 <<-- Ezek rólad énekelnek. xD

2017. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Angol billentyüzetem van, ezért inkább ékezetek nélkül írok, vagy rövid ö-vel írom le az ö-t.. a nyelvtanom hibátlan, ne abba köss bele mint egy gyerek, hanem vedd észre a lényeget
2017. okt. 27. 00:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem azt szeretik ha a nők éhen halnak... ebben mi a ciki? Ember vagy te is mint ők....... azt is tudjak h mi se kakilunj rozsaillatut sot gazok is ugyanugy vannak nalunk. Ne aggodj egyel!
2017. okt. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elizabet nem csak az ékezetekkel van baj... 😥Amúgy a barátod sem százas, hogy más férfiakra hivatkozik. Annyira fontos neki, hogy nyilvánosan is nagy adagokat tömjél magadban? 😁 Kissé vicces, hogy a nyilvános étkezésről áttértünk a testsúlyra. Mondjuk engem nem érdekel mennyit eszik egy nő, míg odafigyel magára és nem válik szumóbirkózóvá. Egy kis felesleges nem a világvége, inkább ezen a nők vannak fennakadva.
2017. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Szeretik, de csak akkor, ha 55 kilós vagy és karcsú :D
2017. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!