Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az ilyen emberrel, aki...

Mi van az ilyen emberrel, aki ilyet küld üzenetben?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult, hogy xy ismeretlentől kapok egy erősen translate szagú szöveget ismerkedés (gondolom én) céljából. Eddig nem vettem komolyan, de választ a legutóbbitól nem kapok és hátha valaki tud erre magyarázatot adni tapasztalatot megosztani.


"Hello

Örülök, hogy megismerhettem,

xx vagyok. x y és én tudom, hogy mindenki hűséget, következetességet és valakit akar, aki nem hagyja abba. De mindenki elfelejti, hogy megkapja ezt a személyt, akkor az az ember, de örömömre szolgál, ha kedves kapcsolatba léphet az e-mail címemmel (________@gmail.com), vagy elküldheti a bizalmas beszélgetést, ha érdekli, de kérjük ne zavarja az én levelemet

x y"


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 27. 00:15
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
86%
Ez egy gépiesített vírus...
2017. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nahát... akkor még jó, hogy csak itt írtam privát választ vissza és nem mailben... vagy?


És mit okoz, ha telibe bekapok egy ilyet?

2017. okt. 27. 21:55
 3/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
54%
Ha nincs benne link, te sztem semmit de akinek a címe küldözgeti ő esélyesen megnyitott valamit és azért küldözgeti azaz spamként működik a dolog....persze, ha válaszoltál lehet érkezik majd másik mail amiben lesz valami link...hasonlóan működött anno amikor mindenféle millió dolláros nyereményekre hivatkoztak, vagy hogy külföldön élő rokon meghalt, és azután örököl az illető, ha felveszi a kapcsolatot.
2017. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Kösz szépen a segítséget, megy a zöld!
2017. okt. 27. 22:02
 5/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szívesen! ...és köszönöm :)
2017. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!