Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartod értékesnek/fon...

Piriiiii kérdése:

Mennyire tartod értékesnek/fontosnak a kedvességet? Mekkora jelentősége van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy jelentősége van szerintem. Persze nem kell mindenkivel kedves lenni, de azt látom, hogy az emberek egyre bunkóbbak egymással és egyre többször tesznek keresztbe egymásnak, és ez (szerintem) nem jó.
2017. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is fontos, mert igyekszem úgy élni, hogy másokkal akképp viselkedjek, ahogy szeretném, hogy velem viselkedjenek. Tapasztalatom szerint egy kedves mosoly, szó csodákra képes – persze nem kell itt behízelgő nyáladzásra gondolni. :)
2017. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"egy kedves mosoly, szó csodákra képes "


Ez az, ami külföldön (nyugaton) természetes, ez a legföbb különbség az ottani és a magyar mentalitás közt és többek közt ezért is érzik magukat az emberek ott jobban, akkor is ha vannak anyagi vagy személyes problémáik.

2017. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha valaki kedves mosolyog rám nekem feldobja a napom!
2017. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontosnak tartom a pozitív értelemben vett kedvességet, ami nincs összetévesztve a kedveskedéssel, hízelgéssel, nyájaskodással.
2017. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapnak kellene lennie. Manapság ha valaki kedves, az teljesen feldobja az egész napom.
2017. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hatossal. Nem is a kedvesség, hanem legalább ne legyünk rosszindulatúak, feleslegesen ne bántsunk meg másokat, ártsunk szeretteinknek.
2017. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!