Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cikinek érzem a kedvességet?

Cikinek érzem a kedvességet?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy én érzem magam kellemetlenül ha látom hogy 2 ember kedvesen beszél egymással meg mosolyognak, stb?

Az ilyeneket rettenetesen gyűlölöm, viszont nem értem miért. Hozzáteszem azt is, hogy nekem tetszik hogy ilyen vagyok, hátha ez is megmagyaráz valamit.



2016. dec. 23. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán azért van ez, mert azt szeretnéd, ha az emberek veled is kedvesen beszélnének, de mivel ez nem így van, ezért haragszol az emberekre. Szokták mondani, hogy úgy viselkedj másokkal, ahogyan veled szeretnéd hogy viselkedjenek. Ez azt jelenti, hogy ha te kedves vagy másokkal, akkor előbb-utóbb (biztosan nem rögtön) majd hozzád is kedvesek lesznek. Hogy miért szeretsz olyan lenni amilyen vagy? Igazából nyilván nem szereted, csak már megszoktad és beletörődtél abba, hogy nem tudsz a helyzeten változtatni. Viszont változtatni valamennyire mindenen lehet, a legtöbbször csak elhatározás és következetesség kérdése.
2016. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!