Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez bunkosag volt reszemrol?

Most ez bunkosag volt reszemrol?

Figyelt kérdés

Bent voltam egy ruhaboltban , tudtam mit akarok venni, mentem is allvanyhoz nyilegyenesen. Ott toporogtam kb 1 percet mig valasztok, addig a szemem sarkabol eszre vettem a biztonsagi ort, lattam ahogy megkerul, atmegy a masik oldalamra, felel fordul es erezhetoen vegig mer, majd oda bok egy kejes

,,hello,,-t. Pedig nem vagyok egy nagy durranas.

Nemtudom abban a pillanatban , hogy koszonjek-e, hisz csak biztonsagi or.. de ugy dontottem nem! Ra se neztem, ugyet se vetettem ra. Lekapltam amiert mentem, es siettem a kasszahoz.

Ott is meglattam, lattam ,hogy engem nez.


Egyebkent az utcan futtyogo munkasokkal, bmw-bol ki kiabalo parasztokra se hederitek. Oda se forditom a fejem. Ez jo taktika vagy vissza kene szolnom valamit? Ti hogy szoktatok?

Merhetetlenul felidegesit az ilyen, nem ertem mire jo ez. Legszivesebben 2 nagy pofont lekevernek nekik.....



L



2017. okt. 27. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Bunkóság.
2017. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért kellene visszaköszönnöd ha nem akarsz? Nekem is sokszor elegem van, ügyet sem vetek rájuk.
2017. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nagy bunkóság.
2017. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, amit tettél.
2017. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, ne aggódj.
2017. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság, mindenki máshogy kezeli.

Én mondjuk vissza szoktam köszönni, meg ha jön valami bók megköszönöm, csak utána nézek át rajtuk. Hiába na, udvarias ember vagyok :D

2017. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kén_ ***** válasza:
100%

Szerintem illendő visszaköszönni, aztán ha nem ért a kommunikációdból - ugyebár köszönni is lehet úgy, hogy az illető érezze nem vagy rá kíváncsi -, akkor még mindig meg lehet mondani nyílegyenesen, hogy vásárolni jöttél, nem érdekel, mint pasi, satöbbi.


Amúgy érthető, hogy már tele vagy, szóval pálcát biztos nem törnék feletted. Én másképp csináltam volna, ennyi.


21/F

2017. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!