Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember mit érez belül?

Az ilyen ember mit érez belül?

Figyelt kérdés

Néhány hete elküldött egy évfolyamtársam pár anyagot az egyik tantárgyhoz. Az elmúlt egy évben megváltozott az emberi természete, olyan szinten beképzelt, egoista, lenéző ember lett belőle, hogy miután az e-mail első mondatát:

Az iphone-omról küldve

Elgondolkodtam mit is érezhet. Attól, hogy iphon-ja van, ő magasabbrendű lenne vagy mi...



2017. okt. 26. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mobil automatikusan odarakja az üzenet végére, ilyet másnál is láttam.
2017. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt automatikusan odateszi, te. :D
2017. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
:)
2017. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én egyetemista éveimben összetettem a két kezem, ha valaki küldött anyagot. Volt aki még be is szólt: te miért nem jegyzeteltél, miért nem vetted meg??? stb, stb... Szóval nekem még az árát is elküldhette volna a rendszer, aranyba foglalom a drága kolléga nevét.
2017. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te, nemhogy hálás lennél, hogy segít, még lebeképzeltezed? :D

Nem zavar, hogy ezt magától írja oda a telefon az üzenetbe? Sima reklám :D

Hogy a jó ég áldjon meg...

2017. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, most komolyan, hetek óta ezen kattogsz?
2017. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt a jegyzetet a tanár küldte el, csak én magántanuló vagyok, ezért kértem, hogy tovabbítsa.:)
2017. okt. 27. 07:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit érezhetsz belül, kérdező??? 2 szó miatt így kattogsz?
2017. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen a telefon tényleg automatikusan küldi.Lehet állitani rajta,ha jól tudom de lehet az illető tudatában sincs neki.
2017. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-as, az 3 szó ^-^

Kérdező, az, hogy a telefon odateszi, az egy dolog, az meg, hogy te ezen vagy fennakadva, az meg egy másik. A saját tudatlanságod miatt nem másra kéne fújnod, többen is írták, hogy a rendszer automatikusan beilleszti az adott szöveget, képzeld, nekem is! Sőt! Mikor win phonet használtam, ahhoz pedig azt oda, hogy: a window phone-omról küldve.

Aztamocsokbeképzeltformámat :S

2017. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!