Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utálat rosszabb mint a...

Az utálat rosszabb mint a közömbösség?

Figyelt kérdés
44 -éves nő vagyok egy kisvárosból és van egy egykori férfi osztálytársam az általánosból aki olyan szinten utál gondolom én,hogy utál mert soha nem fogadta a köszönésem és ha találkozzunk az utcán ki is kerül látványosan nagy ívben . A felesége is ugyan így viselkedik velem akivel még soha egy szót sem váltottam és ez nekem nagyon rosszul esik,főleg azért mert nem tudom miért viselkednek így velem ! Átlagos normális ember vagyok. Van egy baráti társaság ahova távolról ők is tartoznak és ha ott éppen össze futunk akkor mindenkinek köszönnek csak éppen engem felejtenek ki . Ez tényleg utálat valamiért ? Mert ha közömbös lennék nekik akkor nem utálnának úgy ,hogy én ezt teljes mértékben észre vegyem ,csak elmennének mellettem.
2017. okt. 27. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

#7, #9

Ha energiavámpír lenne, akkor nem gondolod, hogy mindenki kerülné a kérdezõt? Legalábbis az emberek többsége. Ha csak egy ismerõsével van különösebb baja, az inkább személyes ügynek hangzik.

2017. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
11# lehet, hogy személyes ügy, de az attól még nem az én találmányom, hogy az érzékenység/önbizalomhiány, meg hasonlók látszik az ember kisugárzásán. ezt már ősidők óta felfedezték az emberek, és nem is rossz indulattal mondtam ezt a kérdezőnek, mint mondtam, én is hasonló cipőben járok. egyébként mindenkit utálnak bizonyos emberek ok nélkül, nulla ismeretséggel..de ez az ő primitívségüket mutatja meg:)
2017. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A 9-es válaszoló kérdésére válaszolva,de erősít lelkileg,hogy mellettem van a párom de azért az még így is nehezen viselem a negatív rosszindulatú embereket. Főleg azokat akik engem és a családomat utálják,főleg ok nélkül.
2017. okt. 27. 17:50
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
de sajnos mindig lesz, aki utál, akár ok nélkül is, ezt el kell fogadni, különben folyamatos stressz lesz az életed :/ az emberek sajnos általába véve nem kedves, jólelkű lények...
2017. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es Miből gondolod vagy mire alapozod,hogy nincs esélyed egy normális párkapcsolatra. Mért nem találhatnád meg te is az igazit ?
2017. okt. 27. 17:55
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

(Az első válaszoló vagyok újra.)


Mivel téged nagyon zavar a szitu, muszáj valami megoldást találnod rá. Értem, nem akarsz odamenni hozzá és megkérdezni. Akkor további lehetőség, mivel egy baráti társaságban vagytok, hogy megkérdezel valakit onnan, mi lehet az oka ennek az utálatnak. Ezt próbáltad már?

Vagy vehetnéd viccesre is a figurát: az utcán csakazért is jó hangosan, kedélyesen ráköszönsz (a keresztnevét is hozzátéve), így neki válik kellemetlenné, ha nem köszön vissza. Ki tudja, lehet, hogy annyira felbosszantanád vele, hogy odamenne hozzád, és kijönne belőle, mi szúrja a szemét.

2017. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

#12

Képzeld, tudok róla, hogy létezik ilyen tényezõ, mint kisugárzás, önbizalom.. Ez hogy jön ide a kérdéshez? Mindenki látja a kérdezõ kisugárzását, de csak egy ismerõsét zavarja, emiatt valami baj lehet vele? Hm.

Megérteném, ha a kérdezõ arról írt volna, hogy mindenki ellenszenvezik vele. De õ egy ismerõsérõl írt.

2017. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
de nem érted, én sehol nem írtam, hogy baj van vele :D csak hogy biztos látszik rajta, hogy milyen érzékeny, és oké, egy ember olyan primitív, hogy ezt látványosan kimutatja (lehet, hogy van vele más baja is, nem mondtam, hogy nem), de attól még mások is észreveszik.
2017. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam egyiket sem,de azt kipróbálom,hogy jó hangosan ráköszönök a nevét kimondva . Végül is ha nem fogadja a köszönést akkor ő a paraszt !
2017. okt. 27. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!