Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek csókolózni, miért...

Miért félek csókolózni, miért vagyok ennyire gátlásos?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és még nem is csókolóztam, mert félek, hogy elrontom és beégek vagy ilyesmi. Külsőre jól nézek ki, rengeteg lánnyal "összejöhetnék", sok lánnyal is találkozok, de félek elmondani, hogy még nem is csókolóztam, mert az is ciki már ilyen idősen... és egyszerűen nem tudom, mit tegyek?

2017. okt. 27. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
lehet büdös a szád
2017. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Buta vagy, téged minősít ez a primitív hozzászólás!
2017. okt. 28. 00:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz több hasonló koru embert ismerek (köztük magamat)aki még nem "csókolózott". De amúgy meg ne siesd el találj egy lányt akivel viszont szeretitek egymást, ő úgyis biztos megérti majd :)

17/L

2017. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert nem találtad meg még azt a lányt,

akivel "érdemes" lenne

2017. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lett volna már alkalmad, amit elmulasztottál ezért? - ha igen, mit mondtál a lánynak, miért nem ...?
2017. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

A parton nem tanulsz meg úszni!

Este fogod a haverjaid, aztán elmentek szórakozni! 2-3 Vodka (kivételesen!), holnap meg megírod, milyen volt!


((Egyébként nálam jobban nem ronthatod el!))

2017. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Valòszìnű nem voltàl lànnyal még ùgy, hogy vàgytàl rà, hogy megcsòkold őt. Ha majd egyszer ìgy leszel - mert el fog jönni ez a pillanat - hidd el, nem fogsz fèlni.
2017. okt. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze, lett volna alkalmam, de általában csak elfordítottam a fejem.

De voltam már úgy lánnyal, és be is jött, ahogy írtam sok lánnyal találkozok, és jól nézek ki úgymond, tehát szép lányokkal is összejöhetnék, de nem tudok túllépni ezen a ponton. Meg azt gondolják rólam, hogy már rengeteg lánnyal voltam.

2017. okt. 28. 02:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig ha csak csókról van szó, akkor tényleg jó ötlet lehet, ha haverokkal elmentek iszogatni utána pedig bulizni. Ott má gátlástalanabb lennél és lehet sikerülne, a lány úgy sem ismerne és valószínűleg nem is találkoznátok többet. De ha úgy sem éreznéd jól magad akkor nem kell erőltetni.
2017. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem is akartál csókolózni. Ezek. A szavak gátlásos és hasonlók, csak estimesék. Érezned kell azért nm csókoloztál, mert nm is akartál.

Egyébként a macskák 12 órát töltenek szundítással.

2017. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!