Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért engedik meg maguknak...

Miért engedik meg maguknak egyesek az ilyen viselkedést?

Figyelt kérdés

Tegnap az utcán sétáltam és egy fószer odaszólt: "Segítsek, szerelmem?"


Ezt olyan megalázónak éreztem, mondjuk hajlamos vagyok frlfújni a dolgokat, de egyszerűen nem értem, miért vannak olyanok, akik képesek így viselkedni.



2017. okt. 28. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek többsége ilyen, hozzá kell szokni sajnos.
2017. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*felfújni
2017. okt. 28. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Fogadjunk ez egy fogatlan proli volt, de ha egy kigyúrt jóképű bika kérdezte volna, az adekvát udvarlási forma. #holvannakazigaziférfiak?
2017. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Egyszer volt, hogy felszálltam a buszra és egy elég fura sofőr volt, kérdezte hogy hova utazol szerelmem? Mondom ide és mutatom a bérletem, elolvasni nem tudta, csak nézett egy nagyot. Én sem bírom ezeket, de még a barátomtól sem, olyan lealacsonyító. Meg még amit szoktak: Ez a vörös hajszín eredeti? KÖZÖD?
2017. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert egyedül voltál és egy nő nem fogja őt megruházni, ha férfi is lett volna veled ezt biztos nem merte volna, a lényeg egy nőtöl nem fél.
2017. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

64%


Jajh, mert gondolom te szívesen hallgatnál napi szinten beszólásokat kövér, igénytelen nőktől...önkritika.

2017. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, bunkók mindig lesznek, ez még szerintem nem is durva, sajnos.
2017. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az emberek egy része olyan közösségben él ahol ez elfogadott és nem bántó, sőt kedves. Mások meg olyanba ahol ez bántó személyeskedés. A világot megváltoztatni nem tudod ezért inkább tanuld meg elfogadni hogy a világ ilyen és ne lepődj és sértődj meg rajta, mert csak magadnak teszel vele rosszat.


Tudom mondani könnyű, de inkább kezd el elfogadni a megváltoztathatatlan dolgokat és bár ettől a világ nem lesz más, de neked könnyebb lesz.

2017. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Magadon segíts, Szívecském!"

Problem solved.

2017. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!