Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez gyerekes vagy...

Szerintetek ez gyerekes vagy érthető? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Elmennénk egy buliba 8an de én hívtam még egy lányt aki nem zavarja a többieket viszont van egy lány aki utálja azt a lanyt es közölte velünk h akor ő nem jön. Ezt en megérteném ha vagy 4 en mennénk mert az kínos lenne de igy mar engem is beleszamitva 10en megyunk epp hogy csak neha egymasra neznek. Plusz ők régen barátok voltak es az a lany aki nem jon az kuldte a masikat melegebb tájakra. Es az anyja is agyon szidta a masik lány szóval neki feljebb se kéne alnia hogy o most jon mert nem ot bantottak meg? Szoval ti ezt megertitek hogy ő nem akar eljönni így vagy egyetértetek?
2017. okt. 29. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen buli? Ha egy társaság vagytok és együtt beszélitek meg, de te még pluszba hívsz egy csajt a többiek megkérdezése nélkül akkor szerintem érthető a lány reakciója. Ha viszont csak random mentek mind egy buliba (nem együtt hanem külön-külön, akkor menj a barátnőddel és ne foglalkozz a másikkal.
2017. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért akarna valaki részt venni egy olyan buliban, ahol ott van a társaságban egy olyan ember is, akit nem kedvel? Ez egy buli, az pedig nem bulis, ha olyan ember van körülötted, aki mellett nem érzed jól magad. Gondold bele magad a helyzetébe, képzeld el, hogy csatlakozik hozzátok valaki, akit nem szívlelsz, ez végig kellemetlen lehet mindkettőjüknek, én sem mennék így.
2017. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!