Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető ha zavar? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető ha zavar? Kicsit gyerekes kérdés.

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk már jó pár éve. Mikor megyek hozzá néha beszélünk meg találkozót a barátaival vagy barát!nõivel. Noss mikor egy-két lánnyal találkozunk mielõtt akár csak rám néznének a lányok már repülnek puszit adni meg ölelést a barátomnak. Mikor nem találkozunk olyankor nem érdekel ha megölelik, De mikor Ott vagyok zavar ha az orrom elõtt teszik fõleg mivel nagyon ritkán találkozunk. Csak azért nem szoktam megszedni meg kioktatni a libákat mert a párom jóban van velük és fontosak neki. Csak szerintem pofátlanság ez?

2015. dec. 27. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Ha szolsz ezert, te vagy a hazsartos. Ha odamesz a lanyhoz es jol kicsavarod a karjat vagy hatulrol rafojtasz egyet szo nelkul, akkor nem vagy hazsartos.

En ezt tanultam az eletben. En ezt csinalnam vagy behuznek egyet az orrukra. Ezt meg is mondtam az elettarsamnak. Mindenki tanulja meg a hatarokat, sosem keso felebredni. Tudjak korulottem, h jarok mma-ra es mindent kiprobalok. Gatlastalan vagyok es elvezem az izgalmat :) Nem is viselkednek a korulottelevo lanyok illetlenul. :D

N

2015. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit tényleg gyerekes a kérdés. Ha nem bízol a barátodban, azt neki mondd el.
2015. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szolsz ezert, te vagy a hazsartos. Ha odamesz a lanyhoz es jol kicsavarod a karjat vagy hatulrol rafojtasz egyet szo nelkul, akkor nem vagy hazsartos. "


Nem, akkor egy ötéves szintjén álló, dühkezelési problémával küzdő idióta vagy.

2015. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
40%
Szerintem nem pofátlanság, ha barátok, bár az tény, hogy a közelemben egy liba se meri ölelgetni a pasimat :D
2015. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem bárki mondhat bármi, én biztos a nyakába fogok ugrani a legjobb barátomnak még akkor is ha ott a barátnője és meg is teszem. Régebb óta ismerem, mint ő, közelebbi is a kapcsolatunk és még bizalmasabb is. Tőlem senki ne próbálja meg eltiltani a barátomat, se azokat az alap érintéseket amiket simán megteszünk egymással. Soha nem volt köztünk semmi és nem is lesz. Nekem is van párom, meg neki is, mégis ha összefutunk és ott van mindkettőnk társa, attól még simán megölelgetem meg, megpuszilom.
2015. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bízok a barátomban és tudja,hogy ez a dolog mennyire zavar. Én személyszerint egy szemétláda vagyok De a barátom barátaival igyekszem kultúráltan viselkedni.
2015. dec. 27. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
De neked kéne ezt lekűzdeni. Írtad, hogy távkapcsolatban éltek. Valószínűleg ők is akkor látják csak amikor te és a barátai. Éppen annyi joguk van megölelni vagy puszit adni neki, mint neked, csak másképp. Változtass a stílusodon, mert ez egy idő után se a mostani se a jövendőbeli párjaidnak nem fog tetszeni.
2015. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Õ Ott él ahol a barátai... Én szoktam hozzá utazni gyakrabban.
2015. dec. 27. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy amikor nem vagy kéznél ők látják el puncival. Akkor viszont nem lehet hozzájuk goromba! :-)
2015. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó amit mondassz nem opció :) Tudom,hogy nem csaj meg
2015. dec. 28. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!