Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok azt kell mondanom hogy...

Srácok azt kell mondanom hogy rohadtúl imádom a Boruto animét. Ez gyerekes ha ilyen animéket szeretek? Vagy felnőttek is nézik? Eleve ez a kategóüria amit nagyoin szeretek.25f

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván csak az lenne felnőttes, ha belezős horrort, meg agyatlan akciófilmeket néznél.

Ugyan már... lépjünk túl az ilyen begyepesedett felfogáson! Az ember nézze azt, amit szeret, amin ki tud kapcsolódni, tök mindegy, hogy az most a Rambo 128, a Boruto, vagy mondjuk a Tom és Jerry.

2017. okt. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És milyen?
2017. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a gáz, hogy full lerágott csont.

Kb a Pain elleni harc után kellett volna abbahagyni. Kabuto még szódával elment, Madara már erőltetett volt, Kaguya pedig no comment, a későbbiekről nem is beszélve...

2017. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mai problémákat rakják bele akkor még jóbb is lehet sőt jobb a narutó pl:csaták után az élet,tecnika megjelenése,generáciok közti különbség.Meg jó lenne valami új szabály rendszer is amit ez a generácio talál ki pl:halotak nem jönek vissza :\
2017. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jorck ***** válasza:

Én is nézem pedig 35f vagyok :D


Amúgy a naruto bejött, aztán most kíváncsian várom hogy tudnak-e még újítani..

Igaz én többféle animét is nézek.., szerintem olyan "élményt,, ad amit más vonalon nem lehet megtalálni.

2017. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jorck ***** válasza:
(Bocsi elírtam csak 32 vagyok, de javítom mert nem akarok téves infót megosztani!)
2017. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fanta_425 válasza:
Szerintem nem baj, ha neked jó akkó hajrá. Az hogy felnőtt vagy és szereted a borutot az nem baj vagy gáz!
2023. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!