Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy gyengefizikumú ember...

Én egy gyengefizikumú ember vagyok ezért rosszul érzem magam az erős testalkatúak társaságában, ez normális? Más is érez igy?

Figyelt kérdés
ektomorf testalkatom van, magas vékony vagyok nehezen hizok nehezen izmosodok, létezik még két másik féle testalkat is, ők könnyen hiznak és izmosodnak, na most az normális hogy én nem szeretek erős testalkatú emberekel haverkodni?? ők az ilyen magamfajtákrol azt gondokják hogy lusták vagyunk meg akaratgyengék nem értik meg nincs mindenkinek olyan jo szervezete genetikája mint nekik, testépitő oldalak is irják a három testalkat közül az ektomorf a legrosszabb, a másik kettő tipusu testalkatú emberek milliószor könnyebben es gyorsabban fejlődnek nálunk akar szar kaja mellett is, na most az normalis hogy en kerulom az ilyen embereket es a kepzesen ahova jarok ott is egy hozzam hasonlo sracal haverkodok inkabb, mondjuk ő legalabb normalis, az eros fizikumal rendelkezok meg altalaban primitivek(nem mindegyik) ezt nem tudom megmagyarazni miert van de altalaban igy vettem eszre.

2017. okt. 29. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így, de nem kéne, hogy így legyen. Ez önbizalomhiányra, kisebbség érzésre utal. Én nem vagyok egy kigyúrt állat, de nagydarab igen, és mégis vannak vékony haverjaim. Vannak bunkó erős emberek, és kedvesek is, az utóbbiak társaságát keresd.
2017. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzek így. Magas vagyok és vékony, és ez nagyon sokaknak tetszik.

Körülöttem meg mindenféle ember van, munkában is, és magánéletben is. A primitívség meg nem a testlaklattól függ.

2017. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A közeljövőben minden ember tökéletes testtel és elmével fog rendelkezni. Nyilván ez egy ajándék aminek feltétele van. Tiszteletben kell tartanunk az Életadónk bölcs tanácsait akik nem az emberi szüleink, hanem az emberiség Teremtője. Ő törli el az Ádámtól /első ember/ örökölt bűn büntetését ami betegség, öregedés és halál. Érdemes elgondolkodni azon, mit választunk. Életet vagy halált?
2017. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek gyúrnia,de alapvetően sokan azért kezdenek el mert kisebbrendűségi érzésük van. Ha meg izmosakká válnak akkor tőlük fog 'félni' az aki olyan mint most te ,és ettől nekik nő az önbizalmuk.Elkerüli őket a konfliktusok egy része. Kevesen vallják be de a nagy gyúrási mániának ez a mozgatórugója,a másik meg a csajozás. Mert valljuk be a napi teendőket egy átlag alatti fizikumú ember is bőven el tudja végezni,nem kell ahhoz 160-al fekvenyomni hogy az irodában lenyomja az entert.
2017. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!