Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljak meg veszekedni...

Hogyan tanuljak meg veszekedni es/vagy megvedeni magam?

Figyelt kérdés

Sokat szenvedtem amiatt az eletem soran, hogy a fent emlitettekhez abszolut nincs "tehetsegem". Foleg kozepsuliban jelentett gondot, ahol csomot piszkaltak, es sosem tudtam visszaszolni, de ha szimpla csaladi vagy barati veszekedes van, akkor se jeleskedem. Tipikusan az a fajta vagyok, aki aztan napokig vagy akar hetekig visszaporgeti magaban a tortenteket, es csak akkor jut eszebe a megfelelo visszavagas...

Amikor pedig helyzet van, akkor olyan, mintha leblokkolnek, es egyszeruen az erzeseim veszik at az iranyitast, szoval visszaszolas helyett sokszor szimplan csak kukan nezek, vagy rosszabb esetben elsirom magam...-.-

Meg ha tudom is, hogy valamiben igazam van, akkor se tudom ervenyre juttatni, mert elvesznek az erveim es csak a helyzet altal generalt erzesek dolgoznak bennem.

Tanulhato ez egyaltalan? Tanacsok?


Koszi elore is!


2017. okt. 29. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem veszekszem .Kijelentem mit fogok csinálni vagy mit nem ,attól függ miről szól a veszekedés és onnantól lezártnak tekintem a dolgot. Ha még vergődik ,ordibál,sérteget a másik fél akkor megkérdezem hogy süket e avagy fogyatékos hogy nem hallotta az előző mondatot? Aztán vagy otthagyom ,figyelmen kívül hagyom mintha ott se lenne, ,vagy csinálom amit elkezdtem ez szituáció függő.
2017. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy veszekedésre nem lehet előre felkészülni. Ösztönösen kiállsz az igazadért és amellett érvelsz. Se több, se kevesebb.
2017. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!