Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így mitévő legyek?

Így mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm már nagyon szeretne szexuális kapcsolatot létesíteni. Én nekem ez egyáltalán nem lenne ellenemre, ha nem ilyen lenne a testem: Vékony. Az igazi testem még nem is látta (én sem az övét) olyan pulcsikban járok, amikben nagyobb darabnak tűnök, lehet csalódni fog. Az arcom az tetszik neki, erre már többször is utalt, de a testem.. Nem tudom mit fog szólni, remélem nem fog csalódni, és nem lesz baj.

2017. okt. 30. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F
2017. okt. 30. 14:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már bedugta a kezét a pulcsid alá, akkor nagy csalódás nem fogja érni. Ne izgulj!

Amúgy sok lánynak tetszenek a sovány fiúk - nekem is is a vékony az esetem.

2017. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az az undorító vékonyság, ami taszító, de ez az én véleményem. Egyébként meg ha nagyon szeret, akkor nem fogja zavarni. Nekem a melleim csúnyák, és eddig egy barátomat sem zavarta. :)
2017. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!