Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha emiatt félek a...

Normális, ha emiatt félek a haláltól?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Konkrétan már most meghalnék, ha lehetne.. az öngyilkosságon is sokszor gondolkodtam. Nem azért, mert annyira borzasztó lenne az életem.. Tény, hogy nem a legjobb, de a halálvágyat a szimpla unalom és motiválatlanság okozza.


Viszont sokszor az az egyik legfőbb ok, amiért néha mégsem vágyom a véletlenszerű halálra, hogy, ha váratlanul meghalnék, akkor senki sem tudná tovább gondozni a Steam/nCore/Youtube/IMDb/LoL...stb fiókomat. Tehát elég sok időt öltem bele abba, hogy 200 játékom legyen Steamen és senki nem tudja a jelszavamat, de még a gépem jelszavát sem és sajnos senki sem fog ezzel foglalkozni, ha meghalok.

A másik meg, hogy nagyon megalázónak érezném, ha nCore-ról inaktivitás miatt tiltanának ki és cseszhetném a 4 terra feltöltést és az Elite rangot, azért mert meghaltam és a tudatlan családom képtelen torrentezni..

De folytathatnám, hogy mennyire tré lenne, ha meghalnék és a bevételthozó Youtube fiókom a feledésbe merülne és soha senki nem használná fel azt a pénzt, amit keresek a videóimmal..


Mondhatnék még ezer hasonló példát, de felesleges..-


Konkrétan csak a virtuális életem az ami miatt látom értelmét a valódi életemnek, mert itt vagyok valaki.


2016. okt. 22. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Aztaqrva XD
2016. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kinövöd, 5 év múlva nevetni fogsz ezen.
2016. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Besírós XD

2016. okt. 22. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem mindig egyszerű, akár a pénz meg egyebek miatt, de csinálj valamit! Sportolj, kirándulás, egyéb programok. Nehogy már 16 évesen ilyeneken gondolkodj mert unatkozol. Bár megtudlak érteni néha én is így vagyok, de te sokkal fiatalabb vagy.
2016. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Omájgád.
2016. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak egy vicc ... ?
2016. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem hiszem hogy normális, extrém kocka lehetsz.

Tudod ezeknél sokkal értékesebb dolgok is vannak az életben.

2016. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha csak ez kell én szivisen gondozom majd a Steam fiókodat. :D
2016. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Öhm...

Most ez vagy valami kora esti kamu, vagy pedig a bajok nem kicsik.

Túl azon, hogy ennyire torz értékrenddel nem mostanában találkoztam, de még csak logika sincs benne. Pár száz (esetleg pár ezer) óra játék miatt aggódsz, de amiatt, hogy az élet más területeibe ennek a többszörösét ölted, amiatt nem?

Nagyon remélem, hogy ez csak valami nagy kamu.

2016. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Te nagyon beteg vagy! Ennél ezerszer jobb életed lehet(ne). Te egy igazi kocka vagy, és nem is lenne nagy kár érted.
2016. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!