Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lehet pedofilnak lenni?

Milyen lehet pedofilnak lenni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nem vagyok az szerencsére. De elég szar lehet, mert ugye gyerekkel nem lehet... hacsak nem vagy egy beteg állat mert akkor átadod magad neki. Én ilyen esetben lemondanék a szexuális életről.
2017. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rossz, de én személyszerint ezt még önmagában nem ítélem el - sok embernek vannak olyan dolgai, gondolatai ami nem fér bele a társadalmi normába. De attól, hogy valaki pedofil még nem azt jelenti, hogy mindenáron szexuális kapcsolatba kell kerülnie egy gyerekkel, ahogy egy hetero férfi sem mászik rá minden szembejövő nőre csak azért mert őt ez izgatja.
2017. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas lehet az ilyen embernek, hiszen van az életének egy olyan alapvető része, amit nem csak hogy nem élhet meg, de a többi emberrel ellentétben nem is beszélhet róla senkivel, nem hozhatja szóba, viszont ha mások szóba hozzák, akkor csak azt hallja, hogy az ő fajtája egy "beteg, perverz szörnyeteg, börtönbe vele, megölném, kiherélném". Nem is értem, miért nincs tele a világ olyan hírekkel, hogy az ilyen emberek egy idő után bekattannak és mészárolni kezdenek.
2017. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm. Folyamatosan depressziós, tudja, hogy soha nem lehet boldog. A munkába fojtja az összes bánatát. Szerintem egyszer öngyilkos lesz.
2017. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is eléggé rossz lehet. Mondjuk én nem ítélem el őket ha otthol csinálják ugye. Rengeteg meleg ismerősöm van. Ugye ők is a kis dolgaikat otthol elintézik egymás között és minden happy. Mondjuk ez sem a legjobb példa mivel a melegek találhatnak párt maguknak. A pedofilok meg nem. Vagyis csak nagyon tudom remélni hogy nem. Meg azt is hogy nincs ilyen fiatalkorú lány aki odaadná magát egy nálánál 10-20 évvel idősebb embernek. Eléggé nehéz ez a téma. Sokan tabuként fogják fel. Szerintem ezek az emberek nem önszántukból lettek pedofilok úgy mint pl a melegek vagy a többiek. Kell hogy szabályozzák, de én fontosabbnak tartanám azt hogy a megfelelő orvosi segítséget kapják gondolok itt a pszichológusokra. Mert hiszem azt hogy tudnának rajtuk segíteni. Megvetem viszont azt aki tényleg a tettlegességig viszi a dolgot. Gondolok én itt az erőszakra. Sajnos az interneten is fellelhető oldalak akár itt a felszíni weben ahol található félmeztelen képek gyerekekről. Viszont hátha ezek a dolgok enyhítik a bennük lévő feszültséget és nem fajulnak a tettlegességig. Viszont valahogy nem tudom elképzelni sem és bele gondolni hogyan lehetséges lefeküdni egy kiskorúval. Szerintem eléggé gusztustalan. Szegénynek még semmije nincs kifejlődve. Ahh...:s Nem védeni akarom őket. Szó sincs róla. De ők is csak emberek. Nekik is kijár ugyan úgy az orvosi segítség mint bárki másnak.
2018. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!