Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha szeretnék...

Mit csináljak, ha szeretnék gazdag lenni, de nem vagyok talpraesett?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok (informatikát tanulok) és azt vettem észre, hogy a csapból is az folyik, hogy a fiatalok vállalkozzanak, eresszék el a kreativitásukat és legyenek bátrak. Na de itt jövök én. Nem tudok kommunikálni, introvertált vagyok, nincsenek kapcsolataim, semmi ötletem sincs az élet bármely területén és a nyelvtudásom is szegényes (középfokú azért megvan a leendő diplomához). De azért szeretnék én is gazdag lenni, mert ciki és fárasztó egyetemistaként buszozni, miközben rengeteg csoporttársam s***e alá már 18 évesen egy tizenmilliós autót toltak. Utálok küzdeni, utálok megfelelni másoknak, de nagyvilági életet szeretnék élni. Már az alvilág gondolata is megfogalmazódott bennem, de az is kilőve, mint pénzszerzési életpályamodell, hiszen vasággyal együtt épphogy túllépem az 50 kilót. Kár, hogy rossz helyre születtem. De nem akarok nyomorogni az életben. Adjatok valami tanácsot, ami el tudna indítani a gazdagság felé vezető úton! A kérdésem komoly, mielőtt valakit sokként érne. Tudom, ilyen a személyiségem.

2017. okt. 24. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Gátlástalannak kell lenni.
2017. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 buszter ***** válasza:

Ha utálsz küzdeni akkor mar most add fel meg mielőtt elkezdened... Persze viccelek... De mondjuk ha nem csinalsz semmit akkor nem is lesz semmi.

Elsőnek egy kis hallgatni valot ajanlok

brian tracy főnix szeminárium... Igen a tube oldalon fent van, csak másold ki és illeszd be a keresőbe

Sorba haladj ne a kozepen kezdd


Ettől milliomos nem leszel de kezdésnek jó.


Azt hogy utana mit csinalj már tudni fogod amire a végére érsz.

Eg hosszú de megeri 26 szor kb 25 perc

2017. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2017. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Bátornak kell lenni, proaktivnak, kitartónak, alázatosnak és legyen meg a képességed arra, hogy szabadidőd/kényelmed/tőkéd/barátaid/kapcsolataid feláldozd a cél érdekében. Ez az alap. Aztán jön az ötlet, a kreatívkodás, az innováció. Nem csak arról van szó, hogy új dolgokat találj fel, hanem arról is, hogy a meglévő dolgokat úgy kombináld, hogy az többet érjen, mint előtte. Ettől ugyan gazdag még nem leszel, de ez már egy jó kiindulási alap. Emellett muszáj, hogy érdeklődő és nyitott légy a világ dolgaira és az újdonságokra. Figyeld és tanulmányoz az újonnan kialakuló trendeket, szokásokat, és akár összehasonlítva a régi folyamatokkal is, tudsz találni kihasználatlan réseket, ahova beférkőzhetsz. Példának okáért, a jövőben valószínűleg a kriptovaluták, ill. a blockchain technológia körül lesznek ilyen kihasználatlan rések.

Bár néha annyi is elég, ha megvannak a megfelelő kapcsolataid (lsd. Mészáros Lőrinc).

2017. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lépj túl a komfortzónádon. Keress olyan helyzeteket, amiben introvertáltként rosszul érzed magad. Így egy idő után majd megszokod ezeket, jobban fog menni a kommunikáció, barátkozás.

Ha tényleg sikeres akarsz lenni, ahhoz a kapcsolatok ugyanannyira kellenek mint egy jó ötlet, vagy kitartás.

2017. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Gyorsítósáv a milliókhoz című könyvet.
2017. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!