Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért felejtik el sokan...

Xyasdd kérdése:

Miért felejtik el sokan magukra zárni a wc t idegen helyen?

Figyelt kérdés
Volt hogy en is rányitottam másra es sokan meséltek is nekem h igy sikerült,egyszeruej nem fér a fejembe hogy miért nem gondolnak erre h hasznaljak a zart...

2017. nov. 2. 06:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem értem, hogy eddig sehol nem találkpztam ilyen szokással. Szerintem sokkal egyszerübb a WC ajtót bezárni, ha valaki benn van.
2017. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
hát szerintem pedig nagyon is alap dolog kopogni mindenhol a wc-ajtón, én meg olyannal nem találkoztam még, hogy valahol nem kopognak..
2017. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem zárom be, hogy minél kevesebbet érjek hozzá ahhoz a részhez, amit a legtöbben megfognak és a legritkábban mosnak le. Ha hallom, hogy jön még vki, akkor bezárom. Itthon azért nincs zár, mert látjuk, ha vki bemegy.
2017. nov. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálunk az az alapdolog, hogy aki benn van, az bezárja és ezért nem jut eszünkbe kopogni - és szerintem ez a válasz a kérdésre is.

Ahol az a megszokott, hogy zárja az ajtót, aki benn van, azok nem kopognak, ahol meg nem szokás/nem lehet zárni, ott a kopogás a megszokott.

2017. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13. Minden alkalommal látjátok ha valaki épp bemegy? Kivétel azért csak van.. Aztán lehet mire nyúlnak a zarhoz mert elgondolkodtál vagy a 'hangzavarban' nek hallottad h jönnek, mar lehet késő.
2017. nov. 3. 09:04
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Hatalmas lelki törést okozott neked ez a WC téma :D
2017. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mono11 ***** válasza:
Gondolom megszokásból,vagy sietnie kell rányitsz bocsi futás tovább nem olyan nagy gond.
2019. aug. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én szórakozóhelyen rányitottam egyszer egy masztizó csajra akit ez nem különösebben zavart, akkor eszembe is jutott ez a kérdés, de nem akartam megkeresni.
2019. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!