Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevésbé vagyok férfi, ha a...

Kevésbé vagyok férfi, ha a bogarakat sem szívesen ölöm meg?

Figyelt kérdés

Rokoni körökben utalnak rá amikor ha meglátok a házban egy bogarat, inkább kirakom, mintsem megöljem. Persze tudom, hogy az a megszokott, hogy ha ilyesmit lát az ember, reflexből lecsapja, de a szúnyog kivételével inkább kirakom/kikergetem, ha valami repülőről van szó.

A szúnyogok meg amúgyis kapják be.

Állatokkal szintén ez van, a szívem szakad meg, ha buszról látok az út szélén a semmi közepén egy kutyát vagy macskát (bár ez szerencsére ritkább).


24/F


2017. nov. 2. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi baj ezzel, bár én sikítófrászt kapok, ha valaki megfog egy pókot pl, és nem szétnyomja (igen, rettegek tőlük).
2017. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején azért rúgtak ki majdnem középsuliból mert összevertem egy gyereket, aki csúzlival akart madarat lőni(szerencsére nem talált el egyet sem) a szája felrepedt, szemöldöke bedagadt.

Igazgatónak is elmondtam tanárok előtt, hogy ha fene fenét eszik de eltalálja a madarat, én ájultra vertem volna. Jöttek a szent beszéddel hogy ilyen magatartásnak nincs helye itt, mondom annak van hogy valaki csúzlit hoz ide, és még használja is?

Kiforgattam a szavukat, és így is lett vége a beszélgetésnek.

25F

2017. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen egy igazi férfi. A gyengébbeket gyámolítja, legyen az ember vagy állat, vagy rovar.
2017. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nagy állatvédő vagyok. Én is nagyon sajnálom a kóbor kutyákat, macskákat. Legszívesebben mindegyiken segítenék.

Ez baromság hogy ezért kevésbé vagy férfi. Nekem szimpatikus ez a tulajdonságod.

23N

2017. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Akkor könyvelnek el férfinak ha 18 életévet betöltötted.

Más férfiasság nem létezik.

Megváltozhatatlan hogy férfi vagy -e vagy sem. Így akármit csinálsz, bánthatsz másokat is ezerrel vagy lehetsz beszari senkiházi, akkor is férfi leszel.

2017. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem és a fiam is pont így viszonyul az állatokhoz. Imádom őket, és ahogy más is írta már előttem, a szememben igazán férfias tulajdonság, hogy nem bántja a „gyengébbet”.

No meg, ha azt vesszük, hogy számos nő sikítófrászt kap a rovaroktól, akkor még macsónak is mondhatnánk azt, aki szemrebbenés nélkül meg meri fogni őket. :)

2017. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Azért tök jó, hogy attól lesz valaki férfi, hogy szemrebbenés nélkül tud ölni.
2017. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Hát, a tesztoszteron szinted biztos alacsonyabb.
2017. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Clay Morrow ***** válasza:
Én is inkább mindig a pókot elfújom valamerre, vagy kitessékelem, minthogy megöljem. Kivéve a legyeket.
2017. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki nagybetűs Férfi, hogy tesztoszteronban fürdőzve mindent megöl, ami mozog és puszta kézzel belez vaddisznót. Az a normális emberi magatartás, hogy nem bántunk semmilyen élőlényt, hacsak nem feltétlenül elkerülhetetlen. Én - nőként - szintén igyekszem minimálisra csökkenteni a rovarölést, de nem vagyok szent, a poloskák, a százlábúak és a pókok mennek a porszívóba. Bevallom, előbbi kettő miatt nincs lelkiismeret-furdalásom, a pók viszont hiába hasznos, ha egyszer olyan rohadt gyorsan futkározik keresztül-kasul az ágyamon.
2017. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!