Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy minden férfi hírességet megvádolnak szexuális zaklatással?

Figyelt kérdés

Nyílván valakit jogosan, de engem az zavar, hogy az ártatlansag vélelme teljesen el lett intézve, társadalmilag mar nem elfogadott dolog.

Lassan minden szexuális zaklatásnak minösűl.

És ha egy adott híresség nem kérne azonnal elnézést (meg ha esetleg nem is igaz a sztori)

akkor biztosan vége lenne a karrierjének. Mert itt nem teheti azt, hogy meg Ő meri megvádolni az esetleges rágalmazót rágalmazással.

Az elvileg minőseget képviselő híroldalak is egy megvádoltról tényszerint cikkeznek bűnelkövetőként.

Legutóbb pl. Dustin Hoffman lett megvadolva, ami lehet meg is törtent, de mondhatnék egy random férfi hírességet és még idén Ő is meg lesz vádolva szinte biztosan...



2017. nov. 2. 10:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%
Kezd már unalmassá válni a jelenség!
2017. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
Ez most valahogy divat lett. Nem irigylem a férfiakat... Szerintem ezeknek a vádaknak fele sem igaz, csak ugye nem lehet bizonyítani, és alapból a nőknek hisznek.
2017. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Divattá vált... (azért a "minden" túlzás)
2017. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt a helyén kell kezelni a dolgokat szerintem.

Pl Dustin Hoffman állítólag beszólogatott és megfogta a csaj fenekét. Ez - bár nem kulturált - azért nem egy nagy ügy. Gondolom, ha nem a 48 éves Hoffmann lett volna, hanem a 30 éves DiCaprió, akkor másképp ítéli meg a csaj is a dolgot.. Ez nem korrekt.

Mindenesetre nem szexuális zaklatás kategória - persze van, aki kisebb dologtól is kiborul, amit más észre sem vesz.


De, nem zörög a haraszt.. Szerintem aki mindig kulturáltan viselkedett, és soha nem fogdosta a nőkollégáit "mert én megtehetem" alapon, azt sosem fogja senki megvádolni, akármekkora híresség is.

2017. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Egyrészt már túl van hypolva a téma, másrészt rengetegen próbálnak ilyen vádakból pénzt keresni. De az se mellékes, hogy általában szokott alapja lenni a vádaknak. Csak ha egy csóró fogja meg egy nő seggét, azt max pofon vágja, aztán elfelejti az egészet. De ha egy milliárdos, na abból már lehet pénzt csinálni. Amúgy meg nem mindenkit vádolnak meg, pl Tom Hanks-t se, és még jó pár normális hírességet se.
2017. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Tom Hanks szociális fóbiával küzd, szóval vicces lenne ha megvádolnák, elég valószínűtlen hogy egy ilyen ember zaklatna valakit. Így a vád sem lenne hiteles.

De amúgy még lehet, hogy megfogják, ki tudja.


Én tudok egyebként olyan híressegről aki egy olyan 10 éve volt nagyon híres, de csak rövid ideig, egy slágeres. De van sok száma csak azok nem lettek felkapva.

Minden pénzét eladakozza, a szüleivel él akiket gondoz és voltam koncertjén is, nagyon kedves. Őt is megvádolta egy "rajongója", csak ez nem lett annyira felkapva, mivel nem annyira híres már a csávó.

2017. nov. 2. 11:25
 7/33 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem létezik egy olyan pszichológiai jelenseg is, hogyha egy valaki megvádol egy hírességet, akkor lesz olyan rajongó aki kamuból szintén megvádolja...

Talán azért, hogy valamilyen szinten köze legyen hozzá, vagy nem tudom.

2017. nov. 2. 11:32
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy "minden pénzét eladakozza" meg amúgy nagyon jó embernek tűnik, még lehet egy aberrált szociopata. (Nem az ismerősödre célzok, csak általánosságban írom!)

Gondolj pl a papokra - jótékonykódónak és tisztességesnek tűnnek és mégis hány molesztál közülük kisgyerekeket?

Vagy Teréz Anyára, akit szentként tartunk nyilván, közben meg a szenvedést istenítette, és a rengeteg pénzt, amit kapott elsikkasztotta míg az általa vezetett elfekvőben iszonyú szenvedések közt haltak meg az emberek mert tilos volt fájdalomcsillapítást alkalmazni. Ő is elmebeteg volt.

Bocs az offért.

2017. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
Szánalmas, most nem a megerőszakolásról van szó, hanem a zaklatásról, ez gyakran nonszensz, a zaklatásba minden belefér ugye. Amúgy a nők is ugyanolyan ösztönylények.
2017. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%
"Divat"... mert a mai világ gyors, kell az új sztori, új hír, nem lehet leragadni egy problémánál.
2017. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!