Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki, aki már...

Van itt valaki, aki már szinte betegesen képes kötődni bizonyos emberekhez rosszkor és nem jó emberhez?

Figyelt kérdés
Majd fáj azaz űr, amit maga után hagyott, kellene tőle azaz egyetlen ölelés, amiért hetek óta él...

2017. nov. 3. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Van.
2017. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem, én inkább elkerülöm a rossz embereket.

Egy jó embertől az ölelés is sokkal jobb :)

2017. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jah, pl én.

A volt baratomhoz aki kiment amerikaba es ez miatt mar nincs semmilyen kapcsolat, bar igaz, hogy mielött kiment volna elött majdnem egy evvel szakitottunk.

De hat na ez van, haianyzik az ölelese, de majd kiheverem.

18 eves lany

2017. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Rám ez nagyon igaz.

16F

2017. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Általában senkihez sem kötődök, az emberek jönnek-mennek, és ezt elfogadom. De ha egyszer valaki eléri, hogy kötődjek, akkor azt hamar megbánja, mert utána pszichoként ráakaszkodok. :P
2017. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok és egyetlen ember volt eddig az életemben, akihez tudtam hasonlóan kötődni. Nem egészen így, mert nekem nem ölelés kellene tőle, hanem az, hogy töltsünk együtt időt és beszélgessünk. De az tény, hogy nem jó ember. Régen az volt, de elkurvult :( Így meg akarok is vele jóban lenni meg nem is.
2017. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak én értettem úgy a "nem jó emberhez"-t

hogy egy olyan emberhez, aki nem viszonozza?

És nem úgy hogy egy ténylegesen rossz emberhez?

2017. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen személy van az életemben.
2017. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
fúúú nekem is ez a bajom, aki meg szeret attól megfulladok :DD sokszor annyira utálom magam......
2017. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A nem jó, hogy hozzá nem lehetne kötődni, szinte tilos. De köszi mindenkinek, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. Ha valakinek van ideje, azzal szívesen beszélgetnék.:)
2017. nov. 3. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!