Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek vannak agresszív...

Nektek vannak agresszív gondolataitok?

Figyelt kérdés
Van, hogy nagyon felhúzom magam és akkor elképzelem hogy jól megverem az illetőt, vagy még durvább. Vagy ha mondjuk a buszon egy néni elém durakodik akkor gondoltam már rá hogy fellököm vagy valami. Eddig sose tettem meg és szerintem is fogom de azért néha kicsit ijesztő utólag. Egyébként az emberek kedvesnek, udvariasnak tartanak. 17/f

2017. nov. 3. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szoktak ilyenek lenni neha :D de nem bantottam meg senkit es nem is tervezek 17/L
2017. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden ember gondol ilyenekre ha felhúzzák, meg szerintem rengetem emberben ha nem mindegyikben van valamennyi elfojtott gonoszság és agresszió.
2017. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg. És sokkal kevesebbért is. Viszont hogy kiadjam magamból maximum üvöltök de tettlegességig nem jutok el.
2017. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyen dolgoztam, ahol fent volt tartva egy alaphangulat, ami miatt igencsak agresszív voltam. Ekkor sokszor gondoltam ilyen dolgokra 1-2 személlyel kapcsolatban. Már máshol dolgozom és full nyugi vagyok.

Függ a környezettől is.

2017. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két ember a viselkedésével tényleg félelmetes, hogy mit ki nem tud hozni a másikból.
2017. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van önkontrolod, erről kérdezett tegnap emberisten. Nem csak önkontrol van nálad, hanem utána a bűntudat. Gondolatban nem ismernek az emberek, ezért tartanak kedvesnek. Emese most a tudatalattiról beszélne, hogy valld be, szívesen felrugnád a nénit, de müködik az önkontrol, ez tesz minket tettben kedves emberekké, gondolatban meg nemigen jellemző...Emese, elég volt! :)


Köszönjük Emese!

2017. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoktak lenni, de emiatt nem tartom magam agresszívnak, mert olyan helyzetekben jön elõ az ilyen gondolat, amikor nagyon felbosszant egy viselkedés, tehát nem ok nélkül. Akkor lenne baj, ha ok nélkül kezdene el valaki verekedésrõl fantáziálni:D

Gondolom az az oka, hogy külsõleg félénk, önmegtartóztató vagyok, elfojtom a haragom legtöbbszõr, ezért csak gondolatban sūl ki. Szerintem aki ki mondja amit gondol, kifejezi azt, ha másokkal baja van, az nem fantáziál errõl.

2017. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!