Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is vannak agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak agresszív gondolataitok azokra nézve, akik sikeresek a pártalálásban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon gáz, de nekem vannak :-/

Csak azért teszem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok, másoknak is vannak-e.


Nekem olyanok jutnak eszembe, hogy "mindenkit utálok, aki boldog", meg hogy "bárcsak megdöglenének!" :-(

Meg még sokminden, csak nem akarom annyira részletezni, mert nem szeretném, hogy amiatt esetleg töröljék a kérdést... :-/


És ti hogy tudjátok levezetni a feszültségeket?



2017. aug. 25. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Te beteg vagy!
2017. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
sztem nálad fejben van a probléma és az elég komoly.
2017. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Te beteg vagy.
2017. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy nekem Van problémám. Csak kíváncsi vagyok, hogy másoknak is van-e hasonló, vagy egyedül vagyok ezzel.
2017. aug. 25. 19:22
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
A saját boldogtalanságodért miért mások a hibásak?
2017. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarlak bántani, van bajod elég!


Ezért rövidre zárom:

A NORMÁLIS (!) embereknek nincsenek ilyen gondolataik, ... tényleg keress fel egy pszichológust és utána talán a párra találás is menni fog!

2017. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

"Azt gondoltam, hogy nekem Van problémám."


Jól gondoltad!

2017. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem kiskoromban volt ilyenem, hogy utáltam a modelleket, mert dagadt voltam, míg rá nem jöttem, hogy nem utálhatom azt, amire vágyom (vékonyság), és a belem nem lesz kisebb az utálattól. Azóta nem vagyok senkire irigy.
2017. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem érdekel más boldogsága, de kifejezetten szeretem, ha másnak legalább olyan rossz, mint nekem.


Olyasmi lehet, mint a te érzésed, csak fordítva.

2017. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Olyat biztos sokan gondolnak, hogy nem ér, hogy ők boldogok én meg nem, de ez nem azt jelenti, hogy azt akarjuk, hogy ők se legyenek azok, csak mi is vágyunké arra ami nekik jutott. Ezzel nincs semmi gond, ViSZONT TE BETEG VAGY! Fordulj pszichológushoz
2017. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!