Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiús természetű lány?

Fiús természetű lány?

Figyelt kérdés
Nos szerintetek nagy gond az,hogy egy aránylag nőies testalkatú lány elég fiús viselkedésű?Ez alatt azt értem,hogy szívesen kakaskodok másokkal,és jobban érzem magam fiúk közt mint lányokkal beszélgetve.Szerintem a fiúk közti barátság erősebb mint a másik nemnél ezért jobban is tetszik az a légkör,olyan közvetlen a számomra.Szerintetek vannak még így mások is?
2017. nov. 3. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Ha ezek mellett azért odafigyel arra, hogy nőiesen öltözködjön, nézzen ki akkor nem gond.


29/F

2017. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kakaskodás mit jelent? Vagyis te mit értesz alatta?
2017. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kakaskodás alatt birkózás félét,bökdösést értek amikkel lehet cukkolni a másikat.A bátyámmal állandóan birkózok,ütögetjük egymást,kicsit olyan pankráció féle már a végén.Amúgy köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 3. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is birkóztam anno a húgommal, de őt nem mondanám fiúsnak. :)
2017. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj, a barátod megfog örülni érted. Bár ez h főleg fiukkal lógsz zavarni is fogja majd mert féltékeny lesz. Ennyi, ameddig nőnek nézel ki és nem léped át a hátárt nincs baj ezzel, de amint 100kg+ leszel leborotválod a fejed és ugy viselkedsz mint a fiu szerepű lezbik na az már undorító.
2017. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez teljesen rendben van... Sőt, én jobban is szeretem az ilyen lányokat... :)

17/F

2017. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!