Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek egyszeruen naivak...

Az emberek egyszeruen naivak es butak. Miert?

Figyelt kérdés
Csomoszor lattam irl olyat hogy csak azert vannak egyutt mert akarnak tartozni valakihez, kozbe semmi erzelmet nem taplalnak a masik irant.A szerelemnek se lehet sok erteleme, dugni valakit anelkul is lehet hogy szereted, tartozni valakihez valoban jo lehet de nem latom ertelmet.Ugyanigy a vallas, az emberek kitalaltak maguknak valami istenseget hogy higgyenek valami magasabb eroben, ami kepes olyan dolgokra, cselekvesekre amikre az ember nem.A kenyszermegfeleles az emberek egyik nagy gond okozoja, mert azon gondolkoznak hogy kinek es hogyan is akarnak megfelelni.Ha ez nem letezne boldogabbak lennenek az emberek?

#naivsag butasag tarsadalom
2017. nov. 4. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

"Az emberek egyszeruen naivak es butak. Miert?"

Ennyire rohadt irónikus kérdést még lehet nem is olvastam itt. Te vagy az aki butázza a másikat, holott olyanokat kérdezel h értelmezhetetlen.

2017. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az alul kifejtett monológodnak semmi köze a naivitáshoz vagy a butasághoz.
2017. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

“Ha ez nem létezne boldogabbak lennének az emberek”


Jaj persze, egy csettintés az egész és minden gond megoldódik... Nagyon kiváncsi vagyok, hogy te milyen párkapcsolatban élsz. A kapcsolat nem mindig ilyen egyszerū, sokan nem ismerik fel az elején azt, hogy nincs jövõjük, csak útólag, olyankor tanul belõle az ember. Vagy arról is lehet beszélni gyakrabban, hogy van érzelem az elején, de elmúlik. Szóval ez nem elõre megjósolható dolog.

2017. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy mondhatjuk úgy is, hogy te is naív vagy, ha úgy gondolod, hogy nem kell senkivel sem megpróbálni, mert te ugyebár elõre megfogod jósolni a varázsgömbödben, hogy kivel van jövõd, ezért te nem kell semmilyen csalódásokon keresztūl menj:D

Azok az emberek, akik nem éreznek semmit, elõbb-utóbb nem lesznek együtt.

2017. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, hogy legyenek valaki mellett. Lehet, hogy a szülei (stb.) is ilyen kapcsolatban éltek ("legyen valaki mellettem oszt kész. Jó az úgy.").
2017. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!