Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert nem lehetunk egyszeruen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehetunk egyszeruen csak emberek?

Figyelt kérdés

Utalom ezt a hulye leszbi kategorizalast


"En stone butch vagyok"

"Vannak itt femme lanyok?"

Es mi a franc az a pillow queen??

Mi az mar hogy hatradol azt csak fekszik es hagyja hogy mas "dolgozzon"


Ez a leszbograf nevu oldal valahogy minden leszbinek a bibliaja lett vagy nem tudom


En speciel nem akarok se butch se femme lenni csak egy egyszeru lany ilyet mar nem lehet?


Miert kell kategorizalni magunkat mont valami hulye gyujtheto master crock kartyak lennenk vagy nem is tudom


Mas is van vele igy vagy mar mindenki beskatulyazta magat?


23/ll



2017. szept. 6. 11:51
1 2
 1/14 Ramone ***** válasza:
28%
Én hetero vagyok... Pont
2017. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Tudod az unatkozó brit tudósok mindennel foglalkoznak aminek semmi értelme, haszna.
2017. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nézd,ez szerintem nem igazán a skatulya és bekategorizálás története, ennél szimplább. Vannak a szexuális orientációk, ki heteró, ki meleg, ki leszbikus, vagy panszexuális, aszex, stb. Na, ezt mindenki eldönti magának, egészségére. Ezen belül, nézzük a leszbikusokat: ne is takargassuk, mindenkinek (legalábbis a nagy többségnek) van egy ideálja, egy típus, akihez/amihez jobban vonzódik. Ha valaki már előre kijelenti magáról, hogy ő egy soft butch, aki kizárólag femme lányokkal szeretne ismerkedni, akkor erre egyértelműen a sztereotipikusan nőies lányok fognak jelentkezni akiknek ez a típus bejön - puff, a kereslet találkozik a kínálattal. Mindenki időt spórol, mindenki boldog. Egyébként is, szexualitástól függetlenül is hajlamosak vagyunk kategóriákba/csoportokba esni, akarva-akaratlanul. Ez olyan... let it go madre, nem olyan nagy gáz ez :D
2017. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok még. Az pedig, hogy az ágyban ki mit szeret, mit élvez, csak ismételni tudom magam: a kereslet találkozik a kínálattal, mindenki boldog. Lehet, hogy neked más elképzeléseid vannak az ideális szexről (nekem is, szerintem egy kölcsönös dolog, mindkét félnek jár a kielégülés), de hát másnak az is elég ha csak a partnere jut a csúcsra - oké, ez igazából tök jó, mert az ő kapcsolatuk, dinamikájuk így működik, ők így boldogok. Ez sem csak leszbikusoknál van így.

Egyébként meg, you do you, úgy nézel ki vagy oda sorolod magad (vagy éppen nem), ahova akarod. Érezd jól magad a bőrödben és találj egy olyan társat akivel azonos hullámhosszon vagytok, és minden rendben lesz.

22/L/L

2017. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Ez szerintem is hatalmas hülyeség. butch, femme, stb... Úristen...


Én ezt valami feltűnési viszketegségnek látom, hogy ki akarnak tűnni az emberek a tömegből és valami minél különlegesebb és ritkább "csoportba" tartozni akarnak. Én csak leszbikus vagyok simán. Meg ha ismerkedem küldök képet magamról és meg lehet ismerni a személyiségem. Nem is értem a heterók miért nincsenek 500 kategóriára osztva...

Rossz irány ez nagyon.


21/L

2017. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Jézusmária mennyi kategória.

Kb. ezek közül háromnak van bármi értelme.

A femme, int nőies leszbik, a butch, mint fiúsabb leszbik, és kb. a kettő köztes állapota. Pont. Mert ilyen jellemvonások megfigyelhetőek, persze ez is akár változhat az évek alatt. De tovább finomítani ,meg darabolni már tényleg baromság.

Egyébként az, hogy van 3 kategórianév még nem lenne gond, és nem kell valakinek valamelyikbe beletartoznia, a szó elég lenne arra, hogy kicsit könnyebben lehessen megfogalmazni dolgokat.

Pl. úgy öltözik, mint egy butch (még ha jellemében nem is az), de legalább van egy körülbelüli stílus ami alapján el lehet képzelni. De ennél tovább nem mennék ezekben a kategóriákba és a jelentőségükben. Mindenki valamilyen és keresi a hozzá való társat. Pont. Hogy a külvilág melyiket, milyen szóval jellemzi, az tényleg csak fölös nyelvészkedés.

2017. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6:

De akkor ugyanezeket heteró nőkre is lehetne alkalmazni, hogy ki mennyire férfias/nőies kinézetű vagy viselkedésű.

2017. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Persze! Én is úgy gondoltam!
2017. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező neked csak az nem esik le, hogy ezekkel a kategóriákkal elég jól körbe lehet írni egy leszbikus külsejét és szexuális "hajlandóságát". Pl a pillow queen az életben nem fog hozzád nyúlni, a stone butch-hoz te nem nyúlhatsz. A butch simán a férfias kinézetű nő, a femme a nagyon nőies, az uni meg egy átlag, aki kb. szembejön veled az utcán naponta százával. Mikor ilyen 600 kategóriára lebontják, az már végképp baromság, de néhánynak van értelme. Egyszerűen ilyen a szlengje. Ha azt mondom, hogy nem jönnek be a butchok egyáltalán, azzal pont azt mondom, hogy nem jönnek be a férfias kinézetű nők. Minden csoportnak, legyen az szakma, játék, sport, bármi érdeklődési kör, megvannak a maga szlengszavai, ezen fölösleges így háborogni.
2017. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. És a 9. válaszólónak mindenben igaza van.Van értelme a kategóriáknak,csak nem az agyon lebontottaknak.
2017. szept. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!