Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem oszinte? Fog ez valtozni vagy csak egyszeruen vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
A baratommal mar 1 eve egyutt elunk es minden jo kozottunk,kiveve egy dolgot: ha zavarja vmi vagy bantja akkor inkabb magaban tartja,de hidegen viselkedik velem,es kerdezem minden ok,erre o igen semmi nincs,pedig tudom hogy van vmi..aztan napok mulva amikor mar nagyon izzik kozottunk a tuz veszekedes lessz belole.. gondolom o egy ilyen tipus,de sajnos ez szakitashoz kell hogy vezessen,mert emiatt sokat fogunk veszekedni.
2010. jún. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, szerintem gyáva. legalábbis, egyik lány, akivel még most is tart a dolog, nem barátnő, de nem is haver, amolyan kerülgetjük egymást sztájl, pont ilyen. ezért nem lépünk előre. nem mond semmit, inkább homokba dugja a fejét...
2010. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen a természete. Mondanod kéne neki, hogy szóból ért az ember, és hogy örülnél neki, ha megbeszélnétek a problémákat. Nem szabad a szőnyeg alá söpörni a dolgokat...

Beszéld meg vele szerintem, majd meglátod, mit reagál:)

2010. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat.. a problema az hogy mar nagyon sokszor megbeszeltuk de nem valtozik semmi..
2010. jún. 13. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen. Egy ideig állandó veszekedések voltak, de kitaláltam valamit.Ha hidegen viselkedik, én úgy teszek ,mintha észre sem venném.Kedves vagyok, mosolygok, simizem és puszilgatom. Aztán néhány óra múlva elmondja magától, vagy megenyhül. Eleinte nehéz volt megállni, h ne nyaggassam ,de ma már minden oké.
2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

komolyan? Nem változtat? Akkor hát...én azt tenném, hogy megmondanám neki, hogy nekem ez így nem jó, nem megy, meg hogy nagyon fontos lenne egy kapcsolatban ez a dolog.

Megijeszteném. Gondolja át, hogy ér-e annyit a durci, hogy elveszítsen téged.

2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!