Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér lányok, hogy érdemes...

Kövér lányok, hogy érdemes hozzátok közeledni?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a telt, úszógumis, nagydarab nőket.

Na már most az a bajom, hogyha leszólítok egy-egy dagi nőt, ismerkedem vele és sose jön össze a többi. :(

Pedig ugyanúgy csinálom, mint egy átlag lánynál. (Akiknél meg sikerül.XD) Nem utalgatok a súlyára, nem is úgy megyek oda, hogy gyere járjunk, csak normálisan, kedvesen. Úgy veszem észre, hogy kissé visszahúzódóak is.

A külsőmmel nincsen baj, de nem tudom, mit nem csinálok jól.


Telt nők! Valami ötlet?

(Köszi, hogy elolvastad!)

22f



2017. nov. 5. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úgy mint egy átlagos testalkatúhoz.
2017. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A figyelmedet a cukrászdák felé fordítsd, ne a fitness, szolárium ...etc felé.


Finoman környékezz meg egy cukrázdát, ahol nyított szemmel (de nem feltűnően) felméred az oda látogató hölgyek testsúlyának átlagát, amennyiben elégedett vagy ez lesz a törzshelyed, amit naponta látogatsz, mely eredménye átlátod a gyakran megforduló személyeket, ami oda-vissza eredményezi a látásból ismerem, gyakran jár ide.


Olyan sütit kérsz ki, mint ki.

- Olyan jóízűen etted/eszet, hogy megkívántam én is.


Taktikai elem, egy hónap kőkemény sütemény-filozófia. Mindent tanulj meg, sőt, ha valami különleges torta elkészítését is megtanulod (készségszinten=ehető), akkor az egy nagyon jó pont.


Gyakori hibákra kívánom felhívni figyelmed. A súly ne legyen téma, ha esetleg "hát ilyen elefánt/dömper, mint én"


Szokásos szöveg, bántani magukat a súlyuk miatt. Engedd el, mint aki nem tudja miről beszél.

A másik, hogy ne ócsáróld a sovány "az milyen deszka nő"


Kellemes témákat vess fel pl"Mióta vagy 100 kiló felett?"


Vicceltem. Különben úgy tapasztaltam nagyon jó a humoruk, és vidámak, ha szerető társra találnak, a durci-murci nem az ő műfajuk.


Remélem nem írtam butaságot, és egy kicsit hasznos volt a válaszok.


Isten áldjon.

2017. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát, valószínűleg ez csak véletlen. Hozzánk ugyanúgy kell közeledni. Csak fontos h érzékeltesd vele, h így szereted
2017. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!