Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves fiatal Hölgyek, lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiatal Hölgyek, lányok! Mire utal ez a reakció? Elutasítás, vagy másképpen kellene közeledni hozzá? Érdemes újrapróbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy városkában élünk ,nem ismerjük egymást, de szeretnem megismerni, nem feltétlenül párkapcsolat céljából. A személyes ismerkedést preferálom, viszont mivel más városban tanulunk, így sosem futunk össze személyesen. Barátok javaslatára, megjelöltem Facebookon, visszajelölt, pedig az egyetemista, helyes haveromat nem jelölte vissza. Engem visszajelölt, írtam neki, arra pedig nem válaszol, elvileg meg sem nézte, pedig többször volt online. Intelligensen megfogalmazott üzenetet írtam, amelyben elmondtam miért voltam olyan bátor,hogy megjelöltem ismerősnek :)

2016. máj. 10. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Elutasítás.
2016. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 s55 ***** válasza:
91%
Hát ha meg sem nézte akkor lehet hogy úgy gondolja nem hiányzol az életéből.
2016. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Amikor írtál már az ismerősöd volt? Mert ha nem, lehet egyéb mappába ment. Nekem a telefon például nem mindig jelzi ezt ki, és ritkán vagyok gép előtt.

De lehet elutasítás is, ezt mi nem tudjuk megítélni.

2016. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ismerősöm volt már, szóval sajnos úgy tűnik, hogy szimpla igazsága van az előbb szóloknak.
2016. máj. 10. 17:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Azzal nincs is probléma, ha úgy gondolja, hogy nem szeretné megismerni a másikat, DE akkor ne jelölje vissza ismerősnek, vagy ,ha már egyszer visszajelöli, akkor írjon annyit, hogy ,, ne haragudj, de nem szeretném'' .
2016. máj. 10. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyébként látta az üzenetet, csak olvasatlannak jelölte. Vannak ilyen lányok, akik csak azért gyűjtenek ismerősöket, hogy többen lájkolják a képeiket...
2016. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég futottam bele én is egy hasonló esetbe, én sem értettem, nem is sikerült a lányból kiszedni, hogy miért. Vannak jellemtelen emberek, én igyekszem örülni, hogy legalább hamar kiderült.


[link]

2016. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan velem is szokott történni ,hogy megjelölnek ismerősnek lányok, akiket nem ismerek. Többet nem jelölök vissza, mivel nem ismerem, de ha szeretne üzenetet tud írni, de ha nem szeretnék vele nagyon ismerkedni, azt őszintén és korrekten közölni szoktam. Ezt viszont elvárnám a léányzóktól is :)
2016. máj. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!