Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes a török pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes a török pasik felé közeledni?

Figyelt kérdés

Olyanoktól szeretnék választ kapni, akiknek van személyes tapasztalatuk, tehát nem az előítéletekre, innen-onnan hallott mesékre vagyok kíváncsi mert azokat akár saját magam is gyárthatnék...


Van egy török srác (23), akivel eddig egyszer találkoztam, de nem volt lehetőségünk megismerni egymást, beszélgetni, viszont nekem nagyon megtetszett és szimpatikus is. A hétvégén ismét tudnék találkozni vele és szeretném megragadni az alkalmat, hogy kicsit jobban megismerjem. Nekem nagyon modern gondolkodásúnak, "európainak" tűnik, tanult (pszichológiai tanácsadó), és alapvetően nyitott a világra (barátságos, érdeklődő, kíváncsi és ambíciózus), önkéntes munkát végez, blogot vezet a nők elleni erőszakkal, bántalmazással kapcsolatosan.

Pontosabb információim nincsenek róla, hiszen mint írtam, nem volt lehetőségünk normálisan beszélgetni egymással, de én szeretném őt jobban megismerni... Nyilván nem csak rajtam múlik, hogy ebből mi lesz később és egyelőre még kérdés, hogy egyáltalán kijövünk-e egymással stb., de szeretnék minél jobb benyomást kelteni, viszont nincsen tapasztalatom az ismerkedés terén.

Ilyen esetben célszerű "nyílt lapokkal játszani" és nem rejtegetni a szándékomat, hanem egyértelműen közeledni felé vagy pedig inkább a biztonságos megoldás a jobb, ha kezdetben csak szimplán barátkozni próbálok vele? Esetleg inkább várjam meg, amíg ő keresi a társaságom? Abszolút tapasztalatlan vagyok ilyen téren mert nem volt még barátom, szóval nem hinném, hogy ez a "veszély" fenyegetne, de nem szeretném, ha túl nyomulósnak, túl "soknak" vagy könnyűvérűnek tartana, bár mondom, én nem "olyan" lány vagyok. Egyáltalán a török férfiak hogyan tekintenek a magyar lányokra? Mit gondolnak rólunk?

18/l


2017. máj. 23. 00:09
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Nekem törökökkel csak rossz tapasztalatom volt, én hagytam a francba két találkozó után, több ismerősöm is randizott velük, de nem lett jobb véleményem róluk. Biztos van kivétel, neked sok sikert, de nekem elegem lett belőlük.
2017. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt kell bejátszani nekik: https://www.youtube.com/watch?v=R2e2yHjc_mc

Tuti siker.

2017. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

1.5 ös huzalból kötött pulcsiban, felette fehér köpeny vörös kereszttel, kivont egyenes pengéjű európai típusú kard, 2 es lemezből készült sapi.

30/f

2017. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de a Török kezdőknek c. német sorozatot sok szeretettel ajánlom. :) Vagy háromszor végignéztem és máig röhögök rajta.
2017. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem volt török pasim, de szeretett volna verlem ismerkedni egy elismert orvos, akiről eleinte én is azt gondoltam,hogy akár Ő lehet álmaim pasija.

Kellemes modorú, udvarias, okos, de van egy másik oldala is: hirtelen, agresszív a közeledésben (persze nem a szexet értem ez alatt), ha nemet mondasz nemigazán tetszik Neki.


Lehet,hogy ez nem általános, de sosem kezdenék török pasival, sőt, minden más egyéb kultúrából származóval sem.3 lépés távolság....

2017. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

A vallásukat vedd figyelembe, a nőket kicsit érdekes megközelítésből kezeli, nekik természetes, ha van 4 feleségük, x barátnőjük, stb.

Egy ismerős kezdett török hapsival, jófej volt az ürge, ismertem én is, de aztán hazament a másik 3 feleségéhez.

2017. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Utolso, hagyjuk mar az ilyen kamu dumakat... mar a 20.szazad elejen is (amikor meg megengedett volt) is ritka volt az ilyesmi (nem arab orszagrol, kulturarol beszelunk ugyanis), azota az elmult szaz evben pedig nem letezik a tobb nejuseg Torokorszagban. De tudjuk, majd az ismeros ismerosenek az ismerose jobban megmondja, csakhogy ilyen modon is lehessen fikazni barkit. Erre mindig van ismerosi pelda itt GYIK-en :D.

En a magam reszerol 2 eve vagyok parkapcsolatban egy torok ferfival, felig-meddig egyutt is elunk (en jelenleg ingazom a ket orszag kozott egyetem miatt), szoval van nemi ralatasom a dolgokra, de igy is nehez mit mondani, mert abszolut szemelyfuggoek a dolgok. Maximum olyan kozhelyeket tudnek mondani, hogy atlagban a legtobb torok ferfi sokkal ferfiasabb mint europai tarsaik, sokkal jobban tisztaban vannak vele es vallaljak a ferfi szerepeket (ertsd nem nyafognak mint itt a gyakorin szokas :D), ehhez viszont tenyleg igazi not varnak el maguk melle. Alapvetoen erkolcsosek (az ilyen europai kalandorokrol nem tudok nyilatkozni, en a torokorszagiakrol beszelek, akiket nem a tengerparti hotelben szedett ossze az europai lany - bar innen is ismerek jol vegzodott sztorit:)), a legtobbjuk meg teljes csaladban, jo nevelest kapott es fontosak nekik a hagyomanyos ertekek (epp ezert sokan nagyon ijesztonek latjak a nyugati/europai noket). A nok (idosebbek is) tisztelve vannak egy atlag torok csaladban, mert foleg az idosebbnek kiemelt szerepuk van, altalaban ovek az utolso szo :).

Finom kezdemenyezest ajanlok, naluk nem szokott bejonni a tulzottan nyomulos stilus egy no reszerol, nem tartjak noiesnek (de ez is csak altalanositas, abbol amit itt szoktam hallani, latni). Ha szeretne toled valamit, nem fog felni lepni, hidd el:).

De egyebkent a magyar lanyoknak jo hire van errefele (bar ebben az is kozrejatszik, hogy a tobbseg elviselhetetlennek tartja a torok noket :D). Parom tobbekkel talalkozott akinek magyar felesege van, rosszat meg nem hallott. Altalanossagban meg rengetegen testvernepnek tartanak bennunket es alapbol nem vagyunk ismeretlenek a szamukra. Ha szeretnel bovebben kerdezni vagy akarmi, irj nyugodtan privatban:)!

2017. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Rengeteg törökkel dolgoztunk együtt...


Kerüld el őket amennyire csak lehet!! Hiába tűnnek normális gondolkozáúaknak, az összes egy mocskos féreg,rosszabbak,mint a cigányok! Az összes a lehúzásra,a hazudozásra és az illegális dolgokra megy. Ismerem őket,nem egy a "családjába fogadott". És nem egyet kellett lerázni,ráadásul,nagyon nehezen ment a lerázás is.... és szerintem,még mindig nem jutott el teljesen a tudatukig. (Kb 5 hónapja)


Mondhatnám,hogy nem minden török ugyanaz,de szerintem ugyanabból a kaptafából vannak. ((Nem találkoztam még normálissal))

2017. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Egy gyros lessz, minden méhet bele!
2017. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. máj. 25. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!