Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez bunkóság/parasz...

Szerintetek ez bunkóság/parasztság?

Figyelt kérdés

Mikor bevásárolok és pl van sajtos pogácsa akciós, mindig veszek pár darabot, és a tálcában rettentő mennyiségű lehullott sajt van ami lehullik a pogácsákról, na én ezzel a sajttal még jól megrakom a pogácsás zacskót, de tényleg percekig csak söprögetem össze a sajtot majd belapátolom a pogácsák mellé. Persze nem tapizom össze a pogácsákat, zacskóval arrébb tologatom, de saját kezemmel nem "koszolom" össze.


Csupán kíváncsi vagyok, hogy az átlag emberek mit gondolnak egy ilyen cselekedetről a boltban miközben én a sajtot viszem.



2017. nov. 6. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zcskot húzol a kezedre és ezt látnám akkor nem szolnék semmit. Nem lopsz, azt ugy is kidobnák, hulladék. Ami fontos, hogy huzz egy zacskot a kezedre, és azzal csináld, igy biztosan nem érsz a többi pogácsához.
2017. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én is így szoktam. Mondjuk nem percekig, de miért ne?
2017. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy csinálnád, hogy percekig nem férek oda a pogácsákhoz miattad, akkor az, de amúgy nem. :)
2017. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az, totál le szokott jönni a sajt az ilyen cuccokról.

Én attól voltam egyszer rosszul, amikor egy kicsit igénytelenebb párt láttam turkálni puszta kézzel az ikeás gumicukrok között. Vihogva dobálták vissza, amit összefogdostak. :/

2017. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság.

Csak az zavarna, ha percekig nem tudnék elvenni magamnak egy pogit, mert te ott szöszmötölsz :)

2017. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgymond kör alakú az említett boltban, szóval még rajtam kívül akár körülöttem 1-2 ember is oda szokott "férni", hogy szedjen. Amúgy nem mintha zavarna ha rosszat gondolnak rólam, csak kíváncsi voltam milyennek minősül ez.


Azért a kasszánál mindig kicsit "izgulok" mikor 3 pogácsa + kb 2 pogácsányi sajttal "átcsúszok". :D Nagyon függő vagyok imádom. Igen amúgy valószínű az úgyis hulladék lenne, vagy valamelyik dolgozó falja be, de tényleg törvényileg nem bűn.

2017. nov. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!