Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók a magyarok?

Miért bunkók a magyarok?

Figyelt kérdés

Miért bunkók egymással a magyarok? Miért nem lehet normálisan szólni a másiknak? Miért kell lehurrogni a másikat, ha egy aprót hibázik?

Pl: Bemegyek melóba, elfelejtem becsukni az ajtót, és már jön a rosszindulatú beszólás, hogy mi a fasért nem lehet becsukni az ajtót?

Na meg a facebook. Az egyik kéknek lát valamit, másik zöldeskéknek, akkor már anyáznak.

Nem tudom megérteni, hogy miért van ez. Árad mindenkiből a rosszindulatúság.



2017. okt. 30. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak a magyarok ilyenek, csak menj fel akármelyik világközi weboldalra, első dolga mindenkinek, hogy beszól a másiknak. :P
2017. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Lesz ez még rosszabb is sajnos...

De ez mindenhol így van, legalábbis nagyon sok helyen szerte a világban!

Amúgy nem kell rájuk figyelni, én már úgy vagyok vele még, csak levegőnek se nézem az ilyeneket, mert az legalább hasznos, de ezek nem!

Egyébként mindig ilyenek voltak!

2017. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Múltkor a barátnőm a buszon leejtette a telefont, erre a sofőr mondja az beszélgetőpartnerének: Dobálja azt a drága telefont, aztán nem is dolgozott meg érte. De kár is, hogy nem voltam ott.
2017. okt. 30. 18:01
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Bár mindenhol jelen van ez a világban, a magyarok tényleg halmozottan frusztráltak és kivagyiak tudnak lenni.

Nyáron voltunk két hetet Prágában, első este nekünk jött szó szerint, tehát barátnőmet a falnak szorította egy fiatalokból álló hangoskodó csoport, főleg lányok, magyarok voltak, amikor rájuk szóltunk magyarul csak ocsmányul röhögtek. Utána érdekes módon a nevezetességeknél csak ilyen hangoskodó, tuskó csoportokkal találkoztunk (magyarok). Akik még gázul viselkedtek, azok a spanyol turisták voltak. Jó oké én meg előítéletes vagyok.

2017. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Ja hát ez meg tipikus, ha fiatal vagy és van drágább dolgod (főleg ha lány vagy), akkor előítélet, hogy biztosan az apud vette...
2017. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért valljuk be, nem mindenhol ez a helyzet. Osztrák főnököm van, múltkor volt egy nagyobb hibám, látta is. Később oda hívott és nyugodtan, vigyorogva elmondta, hogy hogyan kellett volna.
2017. okt. 30. 18:05
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban az ostoba es vagy boldogtalan emberek ilyenek.
2017. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

Vigyázz az osztrákokkal, és általában a germánokkal, mert képmutatóak. Netán te is germán vagy, kérdező? Vagy mégsem? a germánok gyakran provokálnak másokat. De ha te nem vagy germán, akkor vedd úgy, hogy nem mondtam. Csak megkérdeztem.


Akikre panaszkodsz, NEM magyarok, hanem magyar ÁLLAMPOLGÁROK, többnyire kun-törökök és svábok/bajorok (germánok), akik bunkó, és provokátorok, képmutatók.


Tisztelet a kivételnek.


Ez nem genetika, hanem neveltetés.


Bár sajnos még magyarok között is előfordul aljasság, de az IGEN RITKA, és súlyos oka van, ha mégis. Tudod mi az oka, ha ritka mód mégis lealjasul egy magyar? Az, hogy germánok lealjasították, tönkretették.

Bár azt kell mondjam, nem méltó a magyar névre, aki rávehető aljasságra. Áruló az olyan.

2017. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
miért? bunkók a magyarok?
2017. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

Látom 8-as azt sem tudja miről beszél. :D

Hogy lehet ennyiszer ellentmondani egy kisebb szövegben önmagadnak? Ráadásul ilyen rasszista keretben. Azta. :D

2017. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!